• Головна
  • "Пий, та не впивайся": алкоголь буває корисним для здоров'я. Про дослідження буковинцям
Дослідження
20:54, 13 серпня 2020 р.
1
Надійне джерело

"Пий, та не впивайся": алкоголь буває корисним для здоров'я. Про дослідження буковинцям

Дослідження
"Пий, та не впивайся": алкоголь буває корисним для здоров'я. Про дослідження буковинцям

Розумно дозоване вживання спиртних напоїв корисніше для здоров’я, ніж абсолютна непитущість, стверджують деякі вчені. Про це пише 0372.ua.

Поряд із сотнями робіт про шкоду спиртного вчені регулярно публікують дослідження, які вказують на протилежне. Низка досліджень показує, що люди, які не вживають алкоголь, живуть менше, ніж ті, хто час від часу п'є. Як не дивно, та список корисного алкоголю не обмежується червоним вином.

Як алкоголь може бути корисним?

Авторитетне британське дослідження, що протягом двох десятиліть спостерігало за майже 2 тис. пацієнтів у віці від 55 років, показало, що повна відмова від алкоголю веде до підвищення ризику передчасної смерті.

За час дослідження померли 69% пацієнтів, що повністю утримувалися від вживання спиртного, і лише 41% пацієнтів, які помірно пили.

Вражаюче, але люди, які всерйоз зловживають алкоголем, також продемонстрували менший рівень смертності під час дослідження (61%), ніж ті, хто повністю утримується.

Ще одне масштабне дослідження, результати якого були опубліковані в авторитетному медичному журналі Archives of Internal Medicine, підтверджує цю теорію.

"Пий, та не впивайся": алкоголь буває корисним для здоров'я. Про дослідження буковинцям, фото-1, Фото: ілюстративне

Фото: ілюстративне

Вся справа в тому, що спиртне в невеликих дозах знижує рівень стресу, нормалізує кров’яний тиск і покращує роботу імунної системи, відзначають вчені.

Також, помірні дози алкоголю знижують ризик кардіологічних захворювань і серцевих нападів, свідчить інше дослідження німецьких вчених.

Який алкоголь найкраще вживати?

Червоне вино. Про користь ресвератролу — антиоксиданту, який міститься в сухому червоному вині, не писав тільки ледачий. А датські дослідники нещодавно з’ясували, що любителі червоного вина купують у супермаркетах оливки, овочі, фрукти частіше, ніж любителі пива. Останні частіше завантажують у свої кошики чипси, солоне, гостре, солодощі та напівфабрикати.

Темне пиво. Дослідження, проведене вченими з університету Вісконсину, показало, що регулярне вживання темного пива (у помірних дозах) знижує ризик захворювань серцево-судинної системи загалом, і появи тромбів зокрема.

Кривава Мері. Томатний сік містить ряд активних інгредієнтів, користь яких не підлягає сумніву, наприклад: лікопен (корисний для простати), катехіни (захищають клітини шкіри), зеакстантіни (захищають очі), вітамін, А і безліч антиоксидантів, які уповільнюють старіння і активізують роботу імунної системи. Селера, яка є невід'ємною частиною цієї Кривавої Мері, також є дуже корисною для здоров’я.

Читайте також:

Як люди із різними кольорами очей сприймають спиртне і біль: цікаве Буковині

Які товари подешевшали, а які підвищаться в ціні: прогноз для буковинців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#користь алкоголю #алкоголь для здоров'я #дослідження
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
1234567800
13 серпня 2020 р., 20:57
Цікаво)))) головне не перестаратися
Оголошення
live comments feed...