• Головна
  • "У Чернівцях щонайменше п'ять десятків точок з кавунами": то де ж гроші?"
Торгівля
12:23, 14 серпня 2020 р.
Надійне джерело

"У Чернівцях щонайменше п'ять десятків точок з кавунами": то де ж гроші?"

Торгівля
"У Чернівцях щонайменше п'ять десятків точок з кавунами": то де ж гроші?"

У торгових точках із баштанними по місту щонайменше п'ять десятків, пише 0372.ua.

Нагадаємо, що Посприяв за хабар: у Чернівецькій області посадовець реалізовував деревину

Пів мільйона гривень втратив бюджет Чернівців лише у 2019-2020 р., і дякую за це можемо сказати "доблесним членам виконавчого комітету", які працюють чомусь не на громаду, а на власні нічим необґрунтовані амбіції, написав на своїй сторінці Сергій Обшанський, заступник директора департаменту ЖКГ.

До 2019 року право торгувати баштанними культурами у Чернівцях підприємці отримували на конкурсі. Завдяки конкурентним засадам щороку до бюджету розвитку міста надходило в середньому до 200 тисяч гривень. Підприємцям, які подавались на конкурс, пропонували майже 40 локацій, де можна було легально торгувати кавунами і динями. При цьому вирішальними критеріями були ціна за користування землею та естетичний вигляд торгового місця.

"У Чернівцях щонайменше п'ять десятків точок з кавунами": то де ж гроші?", фото-1, Фото: ілюстративне

Фото: ілюстративне

Однак у 2019 цю функцію перебрав на себе виконком, який ось уже другий рік поспіль у ручному режимі роздає "правильним" підприємцям право торгувати кавунами на території міста.

Не треба ніяких конкурсів: цьому – дала, а тому – не дала. І, знаєте, скільки приватних підприємців звернулися із заявою у 2020 році про те, що хочуть займатися сезонною торгівлею? Всього п'ять, пять Карл, – зазначив Сергій Обшанський.

Ми всі бачимо, що торгових точок із баштанними по місту щонайменше п'ять десятків. А тепер запитання: кому заносять скромні подяки за те, що незаконної торгівлі не помічають? Хто тихо домовляється із покладистими членами виконкому?

У 2017 і 2018 до бюджету надійшло приблизно 151 тисяч гривень, і 100 тисяч гривень відповідно. Як тільки за справу взявся виконком, надходження скоротились, і в 2019 році місто заробило уже чомусь 27 тисяч гривень. То де ГРОШІ?

Тут не треба вигадувати велосипед. Ми повинні повернутися до практики проведення відкритих конкурсів, міська рада також має розробити прозорий механізм щодо недопущення торгівлі без дозвільних документів.

Усім, хто порушує закон, треба давати по руках! – завершив цим свій допис посадовець.

Читайте також: В Україні зафіксовано понад півтори тисячі випадків заражень коронавірусом: головне Буковині

У Чернівецькій області чоловік потрапив до реанімації через укус змії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кавуни #торгівця #договори #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...