• Головна
  • Будьте уважні: в Чернівцях орудують шахраї з нерухомості
Новини компаній
16:07, 25 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Будьте уважні: в Чернівцях орудують шахраї з нерухомості

Новини компаній
Будьте уважні: в Чернівцях орудують шахраї з нерухомості

Оренда нерухомості у Чернівцях – одна з улюблених галузей для шахраїв. За даними Головного управління поліції Чернівецької області, з початку 2020 року на Буковині було зареєстровано 9 кримінальних проваджень за фактами шахрайств, які стосувались передоплати оренди житла. Проте, на даний час, жодної особи, яка вчинила даний вид шахрайства не затримано.

Прикладів шахрайських схем з орендою нерухомості у Чернівцях є багато і з кожним роком вони все вдосконалюються, тож щоб вберегти Вас від неприємних ситуацій під час оренди житла, кореспондент сайту 0372.ua поспілкувалась з Маковей Алісою Сергіївною, членом Асоціації фахівців з нерухомості України, директоркою агентства нерухомості "Буковинська служба нерухомості".

Шахрайські схеми під час оренди житла у Чернівцях, Фото: Буковинська служба нерухомості

Шахрайські схеми під час оренди житла у Чернівцях, Фото: Буковинська служба нерухомості

- Алісо, Сергіївно, розкажіть, які афери з оренди нерухомості є найпоширенішими у чернівецьких шахраїв?

- Як правило, найуспішніша схема заволодіння коштами одна - шахраї виставляють в мережу Інтернет оголошення на одному з сайтів про здачу в найм квартири, а люди не перевіривши достовірно інформацію, перераховують кошти на карткові рахунки за її оренду.

В Чернівцях шахраї часто пишуть оголошення про здачу квартири, якої не існує. Траплялися випадки, коли злочинці в оголошенні писали про здачу житла в 16-поверховому будинку, при тому, що в нашому місті таких висоток немає. До оголошення додавали навіть фото і описували найвигідніші умови здачі.

Траплялося таке, що люди знаходили оголошення і телефонували орендодавцю з проханням показати квартиру. Шахрай же розповідав легенду про те, що зараз не в місті і нещодавно лише показував, а її не взяли. Знову витрачати гроші на дорогу, щоб просто показати житло, він не хоче, тож просить людину надіслати йому гроші на картку, щоб змогти приїхати в місто.  Після отримання суми "орендодавець" зникає.  

- Куди звернутися у випадку якщо потрапили в аферу?

- Звертатися слід у поліцію. Але при цьому у Вас мають бути прямі докази, які доводять вину шахраїв.

Як не натрапити на шахраїв з оренди квартир у Чернівцях

- Що ж робити щоб не натрапити на шахраїв під час оренди житла?

- Хорошою порадою є перевірка фотографій житла через пошук Google, щоб дізнатися, чи відповідають зображення вказаній адресі та об'єкту, так Ви точно орендуєте квартиру в Чернівцях, а не десь в Харкові, наприклад.

Ні в якому разі не давати завдатку, а особливо на карту, ці гроші навряд вдастся повернути.

Під час оренди житла завжди укладати договір із власником. В такому договорі прописані всі умови оренди та права і обов’язки обох сторін. Якщо треба допомога в укладанні договору, можна звернутися до перевірених агентств нерухомості, які є членами "Асосіації фахівців з нерухомості України".

- Як обрати агентство нерухомості у Чернівцях?

- На жаль, серед агентств також трапляються шахраї, які так само обманюють людей, тому якщо Ви обираєте співпрацю з агентством чи приватним рієлтором, також детально перевіряйте всю інформацію про них. Перевірені агентства та рієлтори здебільшого є членами "Асосіації фахівців з нерухомості України".

Співпраця з агентствами чи рієлтором має свої переваги:

  • Підтримка клієнта протягом всього періоду співпраці: від моменту звернення і до безпосереднього отримання ключів.
  • Надійна та перевірена роками база орендодавців.
  • Укладання договору оренди з усіма прописаними умовами.
  • Пошук квартири відповідно до Ваших побажань.

Загалом, робимо висновок, що афер у галузі оренди житла в Чернівцях вистачає. Щоб не попастися на гачок шахраїв, потрібно бути обачними та уважними і завжди детально перевіряти всю інформацію. 

#оренда житла Чернівці #оренда житла у Чернівцях #продаж квартир Чернівці #шахраї Чернівці #агентства нерухомості Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...