• Головна
  • POS програми для кав'ярні - чим корисні і як працюють
Новини компаній
15:29, 29 серпня 2020 р.

POS програми для кав'ярні - чим корисні і як працюють

Новини компаній

Програмне забезпечення для автоматизації кав'ярень виконує три основні функції:

1. Облік і обробка замовлень відвідувачів. У стаціонарному закладі з кухнею замовлення передаються з дисплея на дисплей або принтер. Офіціантові або касиру немає потреби йти в кухню з рукописним бланком.

2. Управління гостинності та лояльністю - карта столів для зручної розсадження відвідувачів, база гостей з індивідуальними картками, програми знижок і бонусів для постійних клієнтів.

3. Управління фінансами, складом і персоналом. Продажі, каса, рух товарів, продуктивність кожного співробітника пов'язані в єдину систему обміну даними. Можна керувати централізованим складом і створити окремі склади для кожної точки.

Пройшовши за посиланням https://skyservice.pro/ru/avtomatizacija-kofejni/, ви маєте змогу ознайомитися з усіма перевагами використання програми для автоматизації кав'ярні від компанії SkySerivce!

Перше, що спадає на думку підприємцю - бухгалтерська програма з підключеними касовими апаратами. Чи потрібна вона малому бізнесу?

Додатки POS (англ.Point-of-sale - точка продажів) автоматизують всі процеси вашого закладу:

  • обслуговування гостей - продажу кави, випічки, десертів,
  • рух товарів на складі і засобів по касі,
  • програми лояльності - знижки, акції, бонуси,
  • облік роботи персоналу на кожній точці продажу,
  • звіти та аналіз успішності бізнесу.

Центром обліку та звітності стає віртуальна адміністративна панель. Це окремий блок POS-програми з доступом для власника і менеджерів. У будь-який момент вони можуть підняти звіти по складу, касі, відкритим і закритим замовленнями, дізнатися прибутковість бізнесу і суму податків за місяць. Тут же ведеться облік персоналу, зарплати, клієнтської бази і персональних бонусів.

Устаткування для POS програм

Одна з технологічних переваг POS програми кав'ярні - можливість установки на портативні ПК і мобільні пристрої (планшети, смартфони). Частина функцій виводиться на смартфони в якості додаткових додатків. Наприклад, власник мережі кав'ярень може прочитати короткі звіти з кожної точки, а відвідувач - замовити каву та десерт з доставкою додому або в офіс.

Для мобільних POS-програм не потрібно купувати власну систему обміну даними. Інформація зберігається на віддаленому сервері.

«Хмарні» сервери зберігають бізнес-дані в закритій зоні. До неї не має доступ навіть провайдер, який відповідає за якість роботи сховища. Правами доступу володіє тільки замовник і його довірені особи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
Мастер по установке спутниковых и эфирных Т2 антенн в Черновцах, гарантия. Установка плазменных телевизоров на стену. Спутниковые антенны Спутниковое телевидение Черновцы Установка, ремонт, настройка спутниковых антенн, прошивка тюнеров в городе Черновцы.
11:16, 18 вересня
1 253
live comments feed...