фото
21:28, 31 серпня 2020 р.
Надійне джерело
Як діяти, якщо в учня виявили ознаки ГРВІ: про алгоритм МОН буковинцям
фото
фото ілюстративне
МОН України розробило алгоритм дій у разі виявлення в школяра чи співробітника закладу освіти ознак ГРВІ. Ізолювати такого учня чи працівника школи у спеціальному приміщенні - найперша рекомендація, пише 0372.ua.
Якщо в учня виявлено ознаки гострого респіраторного захворювання, його необхідно ізолювати у спеціальному приміщенні школи й невідкладно зв’язатись із батьками, а якщо COVID-19 підтвердився, клас такого учня направляється на самоізоляцію і переходить на дистанційне навчання. Про це йдеться у рекомендованому алгоритмі дій у разі виявлення в учня або працівника школи ознак гострого респіраторного захворювання, який сьогодні, 31 серпня, було оприлюднено на сайті МОН.
Нагадаємо, що у районах Чернівецької області, що в "червоній зоні", школярі навчатимуться дистанційно: деталі
В документі вказується, що у разі, якщо дитина налякана, працівник закладу, який супроводжує таку дитину, має заспокоїти її та залишатись із нею в окремому приміщенні, яке добре провітрюється, не знімати маску і дотримуватись дистанції.
Медичний працівник або уповноважена особа телефонує батькам або сімейному лікарю, за потреби викликає швидку допомогу та відправляє дитину додому з її батьками або представниками. Крім того, медичний працівник або уповноважена особа має надіслати екстрене повідомлення про підозру на захворювання до лабораторного центру, зареєструвати випадок, в подальшому співпрацювати з епідеміологами й допомогти визначити коло контактних осіб, - рекомендують у МОН.
У випадку, якщо в учня підтвердився COVID-19, клас, в якому навчається такий учень, необхідно направити на самоізоляцію і організувати для нього дистанційне навчання. Якщо захворювання підтвердилось і в контактних осіб хворого учня, директор школи може ухвалити рішення про перехід на дистанційне навчання кількох класів або всієї школи залежно від кількості підтверджених випадків.
Наголошується про дотримання конфіденційності і нерозголошування імені хворого учня або того, в кого підозрюють COVID-19 – це питання лікарської таємниці та убезпечення від можливого булінгу і стигматизації через коронавірусну хворобу.
Якщо на COVID-19 захворів учитель або працівник закладу освіти, працівники, які перебували в контакті з хворою особою, не виходять на роботу та невідкладно звертаються за медичною допомогою, - йдеться в документі.
У випадку, якщо температура або ознаки гострого респіраторного захворювання з’явились у працівника під час роботи, він має невідкладно залишити школу і звернутись до закладу охорони здоров’я за медичною допомогою. У приміщенні, де знаходився хворий вчитель, слід провести провітрювання та дезінфекцію поза графіком.
Читайте також: На Буковині та в інших "червоних" зонах освітній процес відбуватиметься лише дистанційно - Шкарлет
У Чернівецькій міськраді визначилися із роботою садочків та шкіл в умовах "червоної зони"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:31
17:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:14, 26 листопада
09:32, 29 листопада
7
08:14, 26 листопада
14:43, 27 листопада
2
14:27, Сьогодні
live comments feed...
Коментарі