• Головна
  • Клімакс та відвідування гінеколога: що про це варто знати
Новини компаній
14:52, 8 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Клімакс та відвідування гінеколога: що про це варто знати

Новини компаній
Клімакс - лікування та консультації в клініці "Базисмед" у Чернівцях. Фото: 45плюс.рф

Клімакс - лікування та консультації в клініці "Базисмед" у Чернівцях. Фото: 45плюс.рф

Відвідування гінеколога після настання клімаксу: потрібно чи ні?

Однозначно потрібно! Те, що після настання клімаксу відвідування гінеколога недоречне - не більше, ніж просто міф.

Після сорока в організмі кожної жінки настають невідворотні зміни — поступова втрата здатності до зачаття та виношування дітей. У багатьох клімакс супроводжується поганим самопочуттям, тож звернутися до гінеколога в цей період просто необхідно.

Клімактеричні розлади: зміна настрою, ваги та гормонального фону можуть позначитися на здоров’ї жінки та вплинути на якість її життя.

Як розпізнати початок клімаксу?

Згідно з медичними критеріями, клімакс в жінки настає у 47-52 роки. Однак буває дочасний – у жінок до 42 років, ранній – у 42-45-річних і пізній – після 52 років.

Зазвичай клімакс починається із затримки менструацій через недостатність жовтого тіла. Місячні відбуваються без овуляції, знижується шанс завагітніти. Потім час між менструаціями збільшується, вони настають раз на 2-3 місяці. В багатьох жінок зменшується і об’єм місячних, їх стає набагато менше, проте буває і навпаки — кількість крові збільшується. Починаються припливи жару, пітливість вночі, часто спостерігаються запаморочення та підвищення артеріального тиску. Припливи частішають восени та навесні. В жінки у цей період спостерігається слабкість, дратівливість, її легко довести до сліз.

В середньому, період клімаксу у жінки триває до 5 років. 

Відвідування гінеколога під час клімаксу. Базисмед, Фото: ілюстративне

Відвідування гінеколога під час клімаксу. Базисмед, Фото: ілюстративне

Коли варто звертатись до лікаря?

Доречним звернення до лікаря буде одразу після виявлення перших ознак клімаксу. Гінеколог вас проконсультує, допоможе уникнути ускладнень та порадить як легше пережити цей період без шкоди для здоров’я.

Також звертатися до лікаря треба при сильних кровотечах. Такі кровотечі можуть бути першими ознаками розвитку онкології, адже частота проявів онкозахворювань зростає саме в період клімаксу.

Нерідко жінкам із кровотечею лікарі наполегливо радять зробити вишкрібання, якого багато жінок бояться. Проте нічого страшного в цій процедурі немає. Вся процедура займає не більше 30 секунд. Пайпель біопсія або аспіраційна біопсія ендометрію - це сучасний майже безболісний метод без застосування внутрішньовенного знечулення за допомогою одноразового інструментарію. Оскільки зовнішній діаметр трубочки всього 2, або 3, або 4,5 мм (залежно від моделі), розширення каналу шийки матки не потрібно. Не потрібно також проводити знеболювання пацієнтки. Крім того, пайпель – одноразовий інструмент, який до використання знаходиться в стерильному упакуванні. Це виключає можливість інфікування. Нарешті, пайпель-біопсія простіше й дешевше звичайної біопсії.

Показання для проведення пайпель-біопсії, в основному, збігаються з показаннями для звичайної біопсії:

  • Вивчення стану ендометрію при неплідді.
  • “Проривні” кровотечі при проведенні замісної гормональної терапії.
  • Кровотечі на тлі гормональної контрацепції.
  • Кровотечі в жінок старше 40 років.
  • Рясні кровотечі в пременопаузі (підозра на рак ендометрію).
  • Кровотечі в менопаузі.

Ця процедура не потребує особливої підготовки, крім рекомендацій в день її проведення утриматися від теплових процедур, значних фізичних навантажень і алкоголю.

Перед проведенням Пайпель-біопсії з пацієнткою обов'язково проводиться консультація фахівця.

Куди звернутися до гінеколога у Чернівцях?

Одне з найкращих відділень гінекології у Чернівцях знаходиться в клініці "Базисмед".

Відділення гінекології, Фото: Базисмед

Відділення гінекології, Фото: Базисмед

Гінекологи клініки мають великий досвід роботи. Під час консультації лікар обов’язково обговорює з пацієнткою її скарги, перенесені захворювання, проводить повноцінний огляд, бере мазки та за потреби скеровує на проходження УЗД. У разі потреби, гінеколог може призначити додаткові обстеження: УЗД молочних залоз або мамографію, лабораторні дослідження, консультацію ендокринолога та ін. Кожне призначення обґрунтовується та обговорюється з пацієнткою.

В медичному центрі "Базисмед" завжди можна отримати якісну консультацію та огляд, сервіс високого рівня, комфорт та конфіденційність.

Звертайтесь: 0 800 600 620 

#гінеколог Чернівці #клімакс #ознаки клімаксу #відвідування гінеколога під час клімаксу #базисмед #огляд гінеколога конфіденційно Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...