Форум «Команди А»: як обирали кандидата у мери, деталі зустрічі (Фоторепортаж)

Форум «Команди А»: як обирали кандидата у мери, деталі зустрічі, Lana Kh

У четвер, третього вересня, на території Сторожинецького району, який до 07.09.2020 в помаранчевій зоні, відбувся ІІ-ий Форум «Команди А», на якому члени Громадянського Руху «Єдина Альтернатива» обрали власного кандидата на посаду міського голови Чернівців – ним став відомий бізнесмен та меценат, власник та директор компанії «Рома» та «Гойра Груп» Роман Клічук, пише 0372.ua.

Нагадуємо, що ми писали раніше, що Голосуй там, де живеш: 10 вересня – останній термін для зміни виборчої адреси

З-поміж трьох претендентів на роль мера міста, з яких було сформовано короткий список претендентів на висунення за результатами попереднього внутрішнього голосування, з результатом 83,64%переміг Роман Васильович.

Форум "Команди А", Команда А Форум "Команди А", Команда А Форум "Команди А", Команда А Форум "Команди А", Команда А Форум "Команди А", Команда А Форум "Команди А", Команда А Форум "Команди А", Команда А Форум "Команди А", Команда А Форум "Команди А", Команда А Форум "Команди А", Команда А Форум "Команди А", Команда А

Слід зазначити, що декан економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича Руслан Білоскурський та власник будівельної компанії «Водограй» Василь Зазуляк, які також претендували на роль кандидата на посаду міського голови від Єдиної Альтернативи, перед голосуванням звернулись з заявою про самовідвід та попросили учасників форуму проголосувати за Романа Клічука.

Форум «Команди А»: як обирали кандидата у мери, деталі зустрічі (Фоторепортаж), фото-12

Василь Зазуляк до учасників форуму звернувся особисто, а за свого колегу Руслана Білоскурського, через його відсутність з поважних причин, завідувачка кафедри практичної психології ЧНУ ім. Ю. Федьковича Валентина Радчук.

Також члени Єдиної Альтернативи обговорили алгоритм відбору кандидатів у кандидати на посаду депутатів Чернівецької міської ради та затвердження фінальної програми розвитку міста, яка має реалізувати Ідею Міста Чернівці, яку затвердили тиждень тому на першому форумі. Команда А вирішила, що обидва рішення буде прийнято 10-го вересня на ІІІ-му Форумі «Команди А».

Захід відбувався, як і попередній, під відкритим повітрям та із дотриманням всіх санітарно- епідеміологічних норм. Перед реєстрацією людям вимірювали температуру тіла, а також організатори забезпечили всіх учасників доступом до санітайзерів та засобами індивідуального захисту, про цн повідомили організатори заходу.

Читайте також: Зеленському довіряє все менше українців: про результати соцопитування Буковині

Україна відкрила посольство в Албанії: буковинцям про новий рівень двосторонніх відносин

місцеві вибори 2020 кандидати у мери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
11.5 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі