• Головна
  • Благодійна організація шукає активістів в Чернівецькій області, для реагування на пандемію COVID-19
Загальнонаціональний проєкт
13:42, 5 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Благодійна організація шукає активістів в Чернівецькій області, для реагування на пандемію COVID-19

Загальнонаціональний проєкт
Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” розпочинає новий загальнонаціональний проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” , пише 0372.ua

Мета проєкту — мобілізувати громадських активістів і активісток та провести разом з ними моніторинг регіональних антикоронавірусних програм, а також розробити і представити урядовцям рекомендації на майбутнє: і для виходу з карантину, і на випадок нових хвиль вірусу. 

За 4 місяці діяльності ми плануємо виявити найкращі регіональні практики реагування на пандемію COVID-19, а також запропонувати шляхи покращення наявних місцевих політик у соціально-економічній сфері.

Робота відбуватиметься онлайн в форматі вебінарів та менторської підтримки в 24 областях України через мережу регіональних координаторів/ок. В кожній області вони працюватимуть із представниками щонайменше 3-ох міст та 4-ох об’єднаних територіальних громад. 

У Чернівецькій області моніторинг проводитиметься у: місті Чернівці, Новодністровській, Хотинській, Глибоцькій, Кострижівській, Недобоївській та Мамаївській об’єднаних територіальних громадах.

Якщо ви—представник/ця неурядової організації чи активіст/ка з ОТГ чи міста і вам цікаво долучитися до нашої діяльності, маєте питання щодо проведення моніторингу, просимо Вас звертатися до регіональної координаторки організації - Ніколенко-Баєвої Анни за телефоном +380 050 374 10 14 або писати на електронну адресу: [email protected]

Проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).

Читайте також:Обережно, гіроборд! В Україні з'являться нові учасники дорожнього руху: про законопроєкти буковинцям

Донорів мають намір штрафувати за брехню про стан здоров'я: про законопроєкти буковинцям

#загальнонаціональний проєкт #активісти #моніторинг
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...