• Головна
  • Відвідайте свого стоматолога вже зараз! - соціальна кампанія від української Академії Пародонтології
Соціальна кампанія
19:41, 5 вересня 2020 р.

Відвідайте свого стоматолога вже зараз! - соціальна кампанія від української Академії Пародонтології

Соціальна кампанія
Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Українська Академія Пародонтології підтримує ініціативу European Federation of Periodontology  та розпочинає в Україні соціальну кампанію під гаслом "Назад до здорового глузду", пише 0372.ua

Цією кампанією ми хочемо нагадати стоматологічним пацієнтам, що переривання лікування може мати серйозний вплив на їхнє здоров‘я.

Відвідайте свого стоматолога вже зараз!

Уникаючи візитів до стоматолога, багато людей можуть ставити під загрозу власне загальне здоров‘я та навіть життя, оскільки погане стоматологічне здоров‘я асоційоване з діабетом, серцево-судинними захворюваннями, деменцією та іншими серйозними станами.

Останні кілька місяців лікування стоматологічних пацієнтів по всьому світу різко припинилося через пандемію Covid-19 (SARS-CoV-2). Спеціалісти в галузі стоматології ввели в свою практику нові протоколи та рекомендації, які дозволяють відтермінувати неургенті випадки лікування, що призвело до значних затримок в планах стоматологічного лікування та догляду за пацієнтами.

Щоб забезпечити стоматологічну спільноту гайдлайнами про ефективне подолання кризи Covid-19, ГО “УАП” на основі доказово підтверджених протоколів Європейської Федерації Пародонтології опублікувала рекомендації, які включають протокол безпеки прийому пацієнтів до, під час та після прибуття пацієнта в клініку.

Такі самі превентивні заходи були запропоновані та прийняті по всьому світу іншими національними та міжнародними організаціями, і вони довели свою ефективність у зменшенні поширення вірусу в стоматологічних установах. Всесвітня Організація Охорони Здоров‘я (WHO) та Центр Контролю Захворювань (CDC) стверджують, що немає підтверджених випадків передачі Covid-19 в стоматологічних установах.

«Стоматологічне здоров‘я є дуже важливим елементом соматичного здоров‘я та загального самопочуття, тому кожен з нас повинен доглядати за своїми зубами та яснами для кращої якості життя» - говорить професор Nicola West, генеральний секретар EFP. «Унікальні характеристики стоматологічних установ та професії стоматолога завжди потребували контролю інфекції» - наголошує професор Filippo Graziani, паст-президент та голова комітету європейських проектів федерації.

Стоматологічна галузь добре підготовлена, щоб запобігати будь-яким ризикам зараження в теперішніх умовах пандемії, оскільки вживаються ефективні заходи для безпеки як пацієнтів, так і працівників. Важливо пам‘ятати, що нехтування стоматологічним здоров‘ям - навіть на обмежений період часу - має свою ціну та може негативно впливати на загальне здоров‘я через те, що пародонтологічні та інші стоматологічні захворювання пов‘язані з серйозними хронічними станами. Згідно з науковими доказами, поагне здоров‘я порожнини рота може бути асоційоване з діабетом, серцево-судинними захворюваннями, деменцією та іншими серйозними станами.

“Стоматологи та, зокрема, пародонтологи завжди були змушені використовувати ефективні протоколи захисту, щоб вберегти своїх пацієнтів від будь-яких інфекцій” - додає професор Graziani. “EFP допомагає спеціалістам в галузі стоматології безпечно  вести своїх пацієнтів завдяки чітким протоколам - і вони готові до безпечного лікування”.

Зосереджуючись на підвищенні уваги до протоколів безпеки та донесення до всієї спільноти важливості догляду за порожниною рота та здоров’ям ясен, в серпні EFP запустила соціальну кампанію “Назад до здорового глузду”, яку ГО “Українська Академія Пародонтології” підтримує сьогодні на території України. Всім стоматологічним пацієнтам та стоматологам рекомендується ознайомитись з рекомендаціями на сторінці УАП, ділитись ними та ретельно ставитись до процесу стоматологічного лікування, чітко дотримуючись протоколу безпеки, наприклад, запропонованому УАП або ж іншими стоматологічними чи медичними організаціями, а також виконуючи рекомендації місцевих та національних органів охорони здоров’я.

 Читайте також: Які маски варто обирати для школярів - ЦГЗ: поради буковинцям

Чернівецький молодіжний центр запрошує долучитися до міжнародного онлайн-форуму

Відвідайте свого стоматолога вже зараз!

#стоматологія #протокол огляду #пандемія #огляд лікаря
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...