• Головна
  • Електронні журнали та щоденники стануть обов'язковими для шкіл Буковини
фото
12:47, 7 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Електронні журнали та щоденники стануть обов'язковими для шкіл Буковини

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

До кінця жовтня школи Буковини мають перейти на ведення електронних журналів та щоденників, пише 0372.ua.

Таку вимогу перед закладами ставить Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, повідомляє пресслужба чернівецької ОДА.

У відомстві переконані, нововведення в нинішніх реаліях украй необхідне, адже чимало закладів освіти через епідемію коронавірусу розпочали навчання дистанційно. А електронний журнал допоможе батькам контролювати успішність дітей у режимі реального часу. Та й самі школярі розумітимуть, які оцінки отримали, що слід виправити, підучити чи перездати.

Нагадаємо, що У Чернівцях черговий протест: батьки школярів вимагають відновити очне навчання

Як зазначає виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Надія Періус, батьки матимуть спеціальний код, за яким можуть зайти у систему та проконтролювати поточні оцінки з того чи іншого предмета, перевірити, чи має їхній школяр пропуски, ознайомитися із домашніми завданнями та зрозуміти, як дитина їх виконує.

Для учнів електронний журнал – це також зручно, адже вони мають зворотний зв'язок із учителем, можуть вчасно скоригувати відмітки, – каже вона.

Що ж до електронних щоденників, зауважується, що до них автоматично надходить завдання, яке учитель записує у журналі. Із такого записника не вирвеш сторінку з поганою відміткою чи зауваженням учителя, тож це додатковий засіб контролю.

Наразі вже 295 шкіл Чернівецької області ведуть електронні журнали та щоденники. Заклади освіти користуються двома спеціальними платформами – NZ.UA та E-schools.info. Вони схвалені до використання Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Для педагогів області проведуть презентацію усіх доступних платформ із електронними журналами і щоденниками. Крім того, на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти у розділі «Діджиталізація» викладено навчальні матеріали щодо того, як користуватися цими інструментами.

Читайте такожДобровільне та доступне страхування для учасників освітнього процесу - Сергій Шкарлет

Стало відомо, коли і скільки відпочиватимуть буковинські школярі

#електронний журнал #електронний щоденник #школи Буковини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...