• Головна
  • Добровільне та доступне страхування для учасників освітнього процесу - Сергій Шкарлет
Освіта
18:29, 5 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Добровільне та доступне страхування для учасників освітнього процесу - Сергій Шкарлет

Освіта
Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Між Міністерством освіти та науки України та страховими компаніями йдуть перемовини щодо можливого підписання меморандуму про співпрацю. Про це сказав т.в.о. Міністра освіти та науки Сергій Шкарлет в ефірі ток-шоу «Право на владу» 3 вересня 2020 року, пише 0372.ua

Сергій Шкарлет.

«До Міністерства та Кабміну є пропозиція від страхових компаній України щодо можливості підписання меморандуму з МОН стосовно певних програм добровільного та доступного страхування учасників освітнього процесу. Сьогодні триває діалог у цьому напрямі, і сподіваюсь, що ми найближчим часом вийдемо на підписання меморандуму і співпрацю», – повідомив Сергій Шкарлет.

Наразі тривають консультації стосовно напрямів співробітництва між страховими компаніями та МОН щодо партнерської співпраці для досягнення спільної мети – сприяння постійному наданню педагогічним працівникам, учням, студентам, іншим працівникам сфери освіти якісних та доступних послуг у сфері добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби, у тому числі захворювання на вірус COVID-19.

Нагадаємо, МОН розробилоалгоритм дій у разі виявлення в учня або працівника школи ознак гострого респіраторного захворювання.іж Міністерством освіти та науки України та страховими компаніями йдуть перемовини щодо можливого підписання меморандуму про співпрацю. Про це сказав т.в.о. Міністра освіти та науки Сергій Шкарлет в ефірі ток-шоу «Право на владу» вчора, 3 вересня 2020 року.

Читайте також: Благодійна організація шукає активістів в Чернівецькій області, для реагування на пандемію COVID-19

МОЗ надалі нарощуватиме потужності медичної системи - результати брифінгу Максим Степанов

#covid-19 #карантин #страхування #заклади освіти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...