• Головна
  • Купують ноутбуки та прокладають Інтернет – у ОТГ Буковини допомагають освітянам організувати дистанційне навчання
Дистанційне навчання
14:21, 9 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Купують ноутбуки та прокладають Інтернет – у ОТГ Буковини допомагають освітянам організувати дистанційне навчання

Дистанційне навчання
Дистанційне навчання на Сторожинечині

Дистанційне навчання на Сторожинечині

Дистанційне навчання у закладах освіти Сторожинеччини організовано на належному рівні, зокрема, у нинішніх умовах пандемії та відповідно до карантинних обмежень, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Чернівецька міськрада подаватиме на Кабмін до суду: головні новини

У цьому переконалася під час вибіркового моніторингу заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко, побувавши у Сторожинецькій гімназії та Сторожинецькому лісовому коледжі, спілкуючись з батьками Зруб-Давиденівської школи.

Зокрема, освітні заклади забезпечені засобами дезінфекції, масками, пірометрами та іншими матеріалами, згідно вимог Головного державного санітарного лікаря України.

Окрім того, Ірина Ісопенко обговорила з освітянами проблемні питання щодо організації дистанційного навчання. Зокрема, напередодні в області вивчили питання, наскільки педагоги та діти забезпечені технічними засобами, які дозволять організувати ефективно такий освітній процес.

– Усі учні початкових класів Сторожинецької гімназії мають відповідне технічне забезпечення. Тут педагоги використовують для дистанційного навчання різні платформи – Google Classroom, Google Dojo, Learningapps, що сприяє наданню освітніх послуг на досить високому рівні, з тестами, відеоуроками, оцінюванням знань, підтримкою та зворотнім зв’язком із батьками і дітьми. Згодилися педагоги на пропозицію батьків щодо проведення увечері окремих уроків у початковій школі, наприклад, з української мови, математики, аби вдома був хтось із дорослих та міг допомогти маленьким школярам, – розповідає Ірина Ісопенко.

Загалом у територіальних громадах Буковини по-різному вирішують питання організації дистанційного навчання, каже заступниця голови ОДА. Так, у деяких районах, ОТГ придбали 3G модеми, ноутбуки, та тимчасово передали їх у сім’ї, щоб діти могли займатися. Також шкільні ноутбуки надають сім'ям на період дистанційного навчання, купують акустичні колонки, веб-камери, прокладають оптоволоконні кабелі, аби під’єднати до Інтернету віддалені вулиці.

Закладам освіти, у яких учні не мають необхідної техніки, а це 26,4 % школярів, Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА рекомендував організувати навчання через viber-групи дітей, батьків, електронні поштові скриньки, інформаційні бокси, які розміщуються на території закладу освіти.

Зокрема в останніх будуть щоденно оновлюватися завдання для кожного класу окремо та інструкції щодо їх виконання.

Також було підкреслено, при Міністерстві освіти і науки України заплановано створити робочу групу із числа керівників шкіл України щодо удосконалення організації дистанційного навчання.

Читайте також:Результати брифінгу Максима Степанова за 9 вересня

Хлопчик поїхав з дому і не повернувся - інцидент у Чернівецькій області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дистанційне навчання #червона зона #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...