• Головна
  • МОЗ закликає батьків робити дітям щеплення згідно з національним Календарем щеплень
Результати брифінгу
11:33, 10 вересня 2020 р.
Надійне джерело

МОЗ закликає батьків робити дітям щеплення згідно з національним Календарем щеплень

Результати брифінгу
МОЗ закликає батьків робити дітям щеплення згідно з національним Календарем щеплень

 Важливо у найближчі 4 місяці вийти на затверджений графік вакцинації. Рівень охоплення імунізацією у країні повинен складати 95%. Це необхідно для попередження спалахів вакцинокерованих хвороб, особливо в умовах пандемії, коли інфекційні відділення заповнені пацієнтами з COVID-19. МОЗ закликає батьків робити дітям щеплення згідно з національним Календарем щеплень. Вакцини є в достатній кількості в регіонах, щеплення проводиться безкоштовно, про це йшлося  на  брифінгу міністра охорони здоров’я Максим Степанов 10 вересня, пише 0372.ua 

Нагудуємо, ми писали раніше, що хвороба не відступає - понад 2,5 тис нових випадків COVID-19: важливе буковинцям

▪️ За минулу добу:
?захворіли 2 582 особи, з них з них 178 дітей та 157 медпрацівників;
?госпіталізовано 400 осіб;
?44 летальні випадки;
?одужали 1174 осіб.

▪️ Загалом за добу здійснено 55 503 тестування, з них 29 708 досліджень методом ПЛР і 25 795 — методом ІФА.

▪️ Найбільшу кількість випадків зареєстровано у Харківській (339, в т.ч. у Харкові — 265), м. Києві (298), Тернопільській (251), Львівській (183,), Івано-Франківській (143) та Хмельницькій (142) областях.

▪️ В Україні зі 199 704 шкільних класів на самоізоляції через COVID-19 перебувають 115. Рішення про це прийняті за рекомендаціями епідеміологів.

Максим Степанов

▪️ В Україні спостерігається певне зростання рівня імунізації від вакцинокерованих хвороб після його падіння на початку пандемії. Водночас залишається досить низьким показник охоплення КПК (кір, паротит та краснуха) дітей 1 і 6 років життя. Найгірша ситуація – у Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській, Львівській, Сумській та Чернівецькій областях.

▪️ За минулу добу Україна поставила рекорд кількості тестувань методом ПЛР. Як і планувалось, у вересні країна вийшла на показник майже 30 тисяч ПЛР-тестів на добу. Для порівняння, на початок квітня в Україні проводилось 200 тестувань на добу.

▪️ МОЗ максимально швидко реагує на повідомлення з регіонів про незабезпеченість лікарськими засобами, необхідними для лікування хворих на COVID-19. Кошти на фінансування процесу лікування від коронавірусної хвороби передбачені в повному обсязі. Вони використовуються, зокрема, на доплати медикам, задіяних у лікуванні пацієнтів з COVID-19, та забезпечення медичних закладів лікарськими засобами. Створені моніторингові групи відслідковують ситуацію на місцях. На основі їхніх висновків будуть вноситись певні корективи у забезпеченість лікарень.

▪️ МОЗ розпочало централізовану закупівлю лікарського препарату “Ремдесивір”, який показав свою ефективність при лікуванні пацієнтів з коронавірусною хворобою.

▪️ На сьогодні показник летальності COVID-19 в Україні складає 2,1%, тоді як у Франції - більше 9%, Великобританії - 11%, Німеччині - 4%, США - 3%. Це вказує на дієвість введених в країні карантинних обмежень та правил, ефективність національних протоколів лікування.

▪️ Більше 90% смертей від COVID-19 припадає на осіб старше 50 років, 79,7% померлих мали супутні захворювання.

▪️ МОЗ закликає громадян не займатися самолікуванням при появі симптомів COVID-19, а одразу звертатися до сімейного лікаря.

Читайте також: Підприємців Чернівецької області запрошують долучитися до проєкту монетизації «Пакунку малюка»

Магнат Авто - ще ближче до Вас: відкриття нового шинного центру у Чернівцях

#covid-19 #карантин #статистика #моз
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...