• Головна
  • "Касандра" на варті правопорядку: у Мін'юсті аналізуватимуть ймовірність повторних правопорушень
фото
16:13, 13 вересня 2020 р.
Надійне джерело

"Касандра" на варті правопорядку: у Мін'юсті аналізуватимуть ймовірність повторних правопорушень

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Міністерство юстиції починає використовувати програмне забезпечення з елементами штучного інтелекту "Касандра", яке аналізуватиме можливість повторного порушення закону злочинцем, пише 0372.ua.
"Касандра" автоматизує процес складання "Досудової доповіді", який готують співробітники пробації, щоб у подальшому визначати можливість вчинення злочинцем повторних правопорушень. Про це передає Укрінформ з посиланням на відеозвернення міністра Дениса Малюська.
"Покарання за злочин встановлює суд, але для того, щоб йому допомогти в цьому, існує документ під назвою "Досудова доповідь", який готують співробітники пробації. Це частина Міністерства юстиції. У цьому документі описується особистість обвинувачуваного, а також оцінка ймовірності вчинення ним нових злочинів. Відповідно "Касандра" цей процес автоматизує", - розповів Малюська.

Зі слів чиновника, співробітник пробації, проставивши відповіді на запитання у межах програмного забезпечення, отримує оцінку ймовірності скоєння нового злочину від 0 до 97. Така оцінка здійснюється алгоритмом, який за те чи інше питання дає бали, а потім їх підсумовує.

Нагадуємо, Як у Європі: кількість в'язниць в Україні хочуть скоротити до двох - про плани Мін'юсту буковинцям

Малюська переконаний, що досить скоро «Касандра» навчиться самостійно визначати, скільки балів потрібно дати за відповідь на те чи інше питання.

"А через кілька років у нас буде великий масив даних, за результатами машинного навчання за яким «Касандра» навчиться аналізувати відповіді не тільки на перелік простих запитань, а й аналізувати всі інші дані, які є про злочинця", - зазначив він.

Читайте також"Бути чи не бути": у Чернівцях проведуть чергове засідання у "справі" Білика

МОН розробила стратегічні напрями розвитку інклюзивної освіти до 2030 року

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#штучний інтелект #програмне забезпечення #злочини #аналіз
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...