• Головна
  • C'est la vie: у Франції місцеві посадовці виступають проти запровадження 5G
фото
08:12, 14 вересня 2020 р.
Надійне джерело

C'est la vie: у Франції місцеві посадовці виступають проти запровадження 5G

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Близько шістдесяти представників місцевої влади Франції, зокрема мери Бордо, Ліона, Марселя, закликали уряд тимчасово заборонити впровадження 5G в країні, пише 0372.ua.
На їхню думку, поки не існує переконливих досліджень впливу технології на навколишнє середовище та здоров’я людей. Про це повідомляє hromadske з посиланням на французьке видання Le Journal du Dimanche, у розпорядженні якого опинилося звернення французьких посадовців.
У своїй "дорожній карті" уряд визначив 5G стратегічним питанням Франції і вирішив, що розподіл частот між телекомунікаційними операторами для його впровадження почнеться у вересні 2020 року. Але це рішення не супроводжувалося оцінками впливу технології на клімат і довкілля і не було обговорене публічно", - йдеться в заяві.
Як зазначається, на думку підписантів заяви, впровадження 5G завдасть додаткового негативного впливу на довкілля. Адже воно потребуватиме встановлення нового обладнання і призведе до зростання обміну даними - а отже, більшого використання електроенергії та, відповідно, ресурсів.
Французькі посадовці стверджують, що "Цифрова інфляція має спонукати французів невідкладно обміркувати свої потреби та дії в цій галузі.
"І вибір цей має бути не за операторами і навіть не фахівцями, а за всіма громадянами, аби вирішити демократичним шляхом, що впроваджувати, а що - ні", - переконані вони.
#5G #заява #посадовці #Франція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...