• Головна
  • Вчені визначили, з ким людина почувається щасливішою
фото
14:13, 20 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Вчені визначили, з ким людина почувається щасливішою

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

У США вчені з'ясували, яким є рівень щастя людей у мить, коли поруч знаходяться друзі чи сім'я. У дослідженні взяли участь більше 400 американців, пише 0372.ua.
Роботу опублікувалив Journal of Personality and Social Psychology. Дослідження провели вчені з університету Святої Марії (США) під керівництвом професора психології Натана Хадсона, передає hromadske.
Як зазначається, проведені раніше дослідження показують, що близькі стосунки — це одна з основних потреб людини, пов’язана з відчуттям щастя та спокою. Ймовірно, саме тому багато хто вважає, що проведений час з сім'єю робить їх щасливішими.
Попередні дослідження засвідчили, що проводити час з родиною є найбільше щастя для людини

Що з'ясували психологи?

У дослідженні психологів взяли участь понад 400 людей, яких просили згадати свої відчуття під час спілкування з сім'єю і друзями. Вони також повинні були розповісти, чим займалися під час цього, оцінивши такий досвід за шкалою від нуля до шести.
В результаті дослідники змогли встановити, на скільки люди відчували себе щасливими під час спілкування з друзями, партнером чи дітьми. Вищим рівень щастя виявився під час проведення часу з друзями.
Згідно новітніх досліджень час, проведений з друзями, приносить найвищу насолоду
Водночас вчені не поспішають робити однозначних висновків і кажуть, що такі результати можуть бути пов'язані з тим, що в компанії приятелів люди, як правило, проводять вільний час і відпочивають, а з родиною частіше займаються неприємною побутовою роботою.
Так, згідно з тим же дослідженням, 65% проведеного з друзями часу пов’язане зі спілкуванням. У випадку з партнером і дітьми це 28%. Водночас учасники, як правило, позитивно відгукувалися про спілкування зі своєю сім'єю, якщо в ці моменти не йшлося про побутові обов'язки.
#психологи #дослідження #щастя #друзі #родина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...