• Головна
  • Проблеми організації дистанційного навчання обговорили у Чернівцях
фото
12:30, 24 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Проблеми організації дистанційного навчання обговорили у Чернівцях

фото
Проблеми організації дистанційного навчання обговорили у Чернівцях

У Будинку з левами провели збори членів Громадської ради, ня яких розглянули питання організації та функціонування дистанційного навчання у закладах освіти краю,  пише 0372.ua.

23 вересня відбулися збори членів Громадської ради, під час яких обговорили проблеми організації дистанційного навчання, оскільки останнім часом це питання є найбільш «болючим» для населення області. Про це йдеться у повідомленні на офіційному порталі Чернівецької ОДА.

Нагадуємо, ми раніше писали про Новий навчальний рік у Чернівцях

Як зазначається, заступниця голови обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко розповіла представникам громадськості про спільні зусилля обласної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та директорів навчальних закладів, спрямовані на вирішення організаційних проблем, зокрема, забезпечення учасників освітнього процесу необхідним технічним оснащенням.

Враховуючи, що наша область однією з перших зіткнулися з такими викликами, ми йдемо на крок попереду – перші запропонували онлайн-уроки на місцевому телебаченні, створили канал на «YouTube», де публікували різноманітні навчальні відео, здійснили моніторинг якості дистанційного навчання, проводили опитування батьків стосовно проблем, з якими вони зіткнулися, а також створили «гарячу лінію» з питань організації дистанційного навчання, - заявила Ірина Ісопенко.

Також учасники зустрічі розглянули питання об'єднання Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та Інституту післядипломної та педагогічної освіти, обговорили проведення конкурсів на посади керівників медичних закладів та деякі організаційні питання роботи Громадської ради.

Читайте такожЧернівецький національний університет готується до нової форми навчання

Стало відомо, за якими маршрутами курсуватимуть шкількі тролейбуси у Чернівцях

#дистанційне навчання #Громадська рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...