• Головна
  • Дві чернівецькі школи ввійшли до ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО
фото
13:11, 24 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Дві чернівецькі школи ввійшли до ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Чернівецький ліцей №1 та Чернівецька гімназія №4 ввійшли до першої сотні рейтингу загальноосвітніх шкіл України, який складається за результатами ЗНО 2020 року, пише0372.ua.

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року. Очолив рейтинг Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка, також до десятки ввійшли вісім столичних шкіл та Житомирський міський ліцей.

Нагадуємо, ми писали, що Проблеми організації дистанційного навчання обговорили у Чернівцях

Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів зайняв 77 позицію всеукраїнського рейтингу, а Чернівецька гімназія №4 посіла 93 місце.

Як зазначається, у якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. 

Читайте такожСтало відомо, за якими маршрутами курсуватимуть шкількі тролейбуси у Чернівцях

Чернівецький національний університет готується до нової форми навчання

#рейтинг шкіл #Україна #підсумки ЗНО
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...