• Головна
  • Супровід та допомогу жінкам з інвалідністю у медзакладах обговорили на практичному семінарі у Чернівцях
фото
16:09, 24 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Супровід та допомогу жінкам з інвалідністю у медзакладах обговорили на практичному семінарі у Чернівцях

фото
фото з сайту ГО

фото з сайту ГО

Вперше у Чернівцях відбувся навчально-практичний семінар "Супровід і допомога жанкам з інвалідністю в медичних закладах", пише 0372.ua.

Він проходить у рамках проєкту «Реалізація права на здоров’я жінок з інвалідністю в Чернівецькій області», який реалізує ГО «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер» (член НАІУ) за підтримки Міжнародної організації «Pact»Pact Ukraine, яка впроваджує проект «Жінки України: залучені, незламні, спроможні» за фінансової підтримки Уряду Канади. Про це повідомляється на офіційній сторінці ГО "Національна асамблея людей з інвалідністю України".

Нагадуємо, ми писали, що Буковинськими освітянами керуватиме колишня директорка чернівецької школи

Як зазначається, семінар, який відбувся в актовій залі на базі КМУ «Міська дитяча лікарня» відвідали медичні працівники закладів охорони здоров’я Чернівецької області (Чернівецької ОКЛ, ЛШМД м. Чернівці, Сторожинецької ЦРЛ, Буковинського центру відновного лікування та комплексної реабілітації дітей, Чернівецькому ОМДЦ, КНП «Чернівецькій ОЦЕМД та МК» та ін.).

Метою семінару було підвищення рівня кваліфікації та розуміння особливостей жінок з інвалідністю (з порушенням зору, слуху, опорно-рухового апарату та ін. нозологій) працівників сфери охорони здоров’я; формування у медпрацівників практичних навичок супроводу та допомоги пацієнткам з інвалідністю. Під час семінару висвітлювались такі питання:

  •  «Інвалідність і здоров’я. Що ми знаємо про інвалідність?».
  • «Загальні поради при спілкуванні з людьми з інвалідністю».
  • «Бар’єри, з якими стикаються люди з інвалідністю».
  • «Як покращити доступ до всіх послуг системи охорони здоров’я для людей з інвалідністю».
Особливу увагу було приділено супроводу та особливостям надання допомоги. Крок за кроком розглядались різні техніки переміщення по пандусу, з коляски на кушетку (оглядовий стіл) і навпаки, з коляски на гінекологічне крісло за допомогою медичного працівника; з положення «лежачи» в положення «сидячи» за допомогою медичних працівників; переміщення в туалетній та у ванній кімнатах.
#жінки з інвалідністю #семінар #медичні заклади,супровід #догляд
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...