• Головна
  • Де ми бачимо себе справжніми: на фото чи в дзеркалі?
Відображення
11:28, 27 вересня 2020 р.

Де ми бачимо себе справжніми: на фото чи в дзеркалі?

Відображення
Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Багатьом не подобається своє відображення. Люди вважають, що на фотографіях виглядають інакше, ніж в дзеркалі. Ця особливість обумовлена правдивістю дзеркал, які можуть брехати, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше: Воздвиження Чесного Хреста: традиції та звичаї буковинців

Де ми бачимо себе справжніми: на фото чи в дзеркалі?, фото-1

Багато людей перекладають провину за невдалі фото на фотографа або освітлення і впевнені, що не бреше тільки дзеркало. Але вчені стверджують, що того красеня, якого ви бачите щодня у дзеркалі, не існує, а є такий самий, але трохи більш своєрідний. Мозок захищає тендітну психіку господаря і ретушує зовнішність в його власних очах. Згодом ми настільки звикаємо до візуальних коректувань самих себе, що перестаємо звертати увагу на деякі недоліки.

Але вчені не перестали шокувати людей, далеких від світу науки, і вирішили провести серію експериментів, щоб остаточно довести мимовільне самозванство кожного, хто живе на Землі.

Дослідники сфотографували добровольців, а потім обробили їх знімки в фоторедакторі. Випробовуваних попередили, що фотографії були відретушовані, а їх завдання – знайти оригінальне зображення. Ніхто з учасників дослідження із завданням не впорався, адже рука постійно тягнулася до більш привабливої версії себе. Найцікавіше, що коли вчені просили знайти необроблену фотографію іншої людини, то учасники експерименту з легкістю справлялися з цим завданням. Виходить, що ми прикрашаємо тільки власну зовнішність. Такий тест можна провести і самостійно, щоб подивитися на себе справжнього. Хоча все ж є в цьому світі речі, про які краще не знати.

Читайте також: Кожен п’ятий турист в Чернівецькій області – це дитина: статистичні дані за минулий рік

В Буковинських Карпатах зацвів дикий шафран

#дзеркало #відображення #дійсність
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...