• Головна
  • Доступність об'єктів соцсфери для буковинців з обмеженими можливостями перевірили громадські активісти
фото
15:13, 28 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Доступність об'єктів соцсфери для буковинців з обмеженими можливостями перевірили громадські активісти

фото
фото пресслужби Чернівецької ОДА

фото пресслужби Чернівецької ОДА

Приймальне відділення Сокирянської центральної районної лікарні та Сокирянський будинок культури на відповідність потребам людей із інвалідністю та маломобільних груп населення проінспектували громадські організації області, які опікуються цією категорією громадян, пише 0372.ua.

Так, голова обласного Комітету забезпечення доступності Олексій Бойкопровів виїзне засідання обласного Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Супровід та допомогу жінкам з інвалідністю у медзакладах обговорили на практичному семінарі у Чернівцях

Як повідомляється на сайті Чернівецької ОДА, разом з головою громадської організації людей з інвалідністю «Лідер» Валентиною Добридіноювін оглянув приймальне відділення Сокирянської центральної районної лікарні та Сокирянський будинок культури.

Вони, зокрема, відзначили, що дорога до лікарні без вибоїн та нерівностей. У медзакладі є два ліфти. Підлога зручна для пересування на інвалідному візку. Також до стін в коридорах прикріплені поруччя.

Повідомляється також, що у будинку культури ще тривають ремонтні роботи. Це буде триповерховий заклад з ліфтом, двома вбиральнями для осіб з інвалідністю та відведеними для них місцями в залі.

Разом із тим, Валентина Добридіна зауважила низку недоліків, які належить виправити, аби ці заклади стали ще більш зручними і безпечним для осіб з інвалідністю. Так, у лікарні необхідно розширити двері до вбиралень, а у будинку культури встановити вказівники та відведені місця для паркування авто, враховуючи потреби осіб з порушенням зору. Робота над усуненням цих недоліків триває.

Також на виїзному засіданні обговорили доступність осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до різних поверхів будівлі Чернівецької обласної державної адміністрації та відсутність опалення в приміщенні Чернівецького обласного МСЕК.

Читайте також"Не резервні місця": чернівецькі патрульні нагадали про правила паркування (ФОТО)

Важкі втрати: у Чернівцях зафіксовані дві смерті від коронавірусу

#особи з інвалідністю #будівництво #інфраструктура #доступність #активісти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...