• Головна
  • Де виготовити печатку в Чернівцях?
Новини компаній
14:38, 7 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Де виготовити печатку в Чернівцях?

Новини компаній
Виготовлення печаток в Чернівцях

Виготовлення печаток в Чернівцях

Виготовлення печаток у Чернівцях є важливим складником для кожного бізнесу чи підприємства. Проте, сучасні бізнесмени часто думають що їм немає необхідності виготовляти для своєї організації печатку. Більшість давно вже використовують електронні підписи, якими прекрасно можна завіряти різні документи.

Але в багатьох випадках печатка може знадобитися. Наприклад, деякі банки можуть просто відмовити вам у відкритті рахунку та проведенні розрахунково-касових операцій без печатки. Тому печатка організації просто необхідна.

На які моменти потрібно звернути увагу при замовленні печатки для організації:

Звичайно, виготовлення печатки починається з розробки її дизайну. Класична форма друку для організацій - круглий відбиток діаметром 38 - 40 мм. У центрі кола розташовується назва компанії, логотип або ПІБ підприємця, а по колу розміщуються необхідні дані про компанію: ІПН, ІН, адреса і т.д.

Ніяких чітких правил щодо печатки немає: ви можете замовити печатку хоч в формі неправильного восьмикутника з крокодилом всередині. Але такий дизайн буде коштувати дорожче, і не всі типи оснащення підійдуть під такий формат.

Зразок виготовлення печатки, Рекламне агентсво LEADER-LTD

Зразок виготовлення печатки, Рекламне агентсво LEADER-LTD

Розробляти дизайн печатки потрібно заздалегідь самостійно або найнявши дизайнера. Якщо ви побоюєтесь, що печатку зможуть підробити і використати в шахрайських цілях, подбайте про її захист. Найкращим варіантом в такому разі буде внесення в дизайн дрібних елементів, які важко відтворити. Це можуть бути часті тонкі лінії, сітки і т.д. Лазерна технологія виготовлення печаток легко справляється з таким завданням.

Виготовлення печаток у Чернівцях, Рекламне агентство LEADER LTD

Виготовлення печаток у Чернівцях, Рекламне агентство LEADER LTD

Крім графічного захисту печаток є й інші способи: мікротекст, текстура, растрове поле, контрольні маркери. Всі ці речі легко створюються за допомогою лазерної технології, але практично не відтворюються іншими способами. Засоби захисту печатки також можна комбінувати.

Який колір відбитку печатки обрати?

Класичний колір відбитка печатки організації - синій. Але ніхто не забороняє використовувати інший колір: чорний, червоний, зелений, оранжевий, фіолетовий. Ви можете вибрати для своєї печатки той колір чорнила, який найближче підходить. Є навіть безбарвні ультрафіолетові чорнила - але вони використовуються для інших печаток. Такі УФ-відбитки ставлять на руку відвідувачам клубів або інших розважальних закладів для контролю, і їх видно тільки в ультрафіолетовому випромінюванні.

Який матеріал печатки вибрати?

Печатку роблять з гуми і з полімерних матеріалів. Хороші печатки роблять з особливого матеріалу на каучуковій основі, який спеціально призначений для лазерного різання і гравіювання. На відміну від звичайної гуми, цей матеріал не горить і не коптить під впливом лазерного променя.

Оснащення печатки:

І, нарешті, ще один важливий момент, на який потрібно звернути увагу при замовленні печатки або штампа - оснащення. Від того, яке оснащення ви виберете, буде залежати і вартість виготовлення печатки, і те, наскільки зручно вам буде користуватися готовим виробом.

Найпоширенішим типом оснащення печаток наразі є автоматичне. Це універсальний варіант, який влаштує і любителів посидіти в офісі, і тих, хто частіше знаходиться в роз'їздах. Печатку заховано всередині корпусу оснащення і вона автоматично опускається на папір при натисканні на кришку оснащення. У кришці знаходиться штемпельна подушечка з чорнилом, тому печатка опускається вже з фарбою. Закривається друк герметично, тому можна не боятися пролитих чорнил.

Де можна замовити печатку у Чернівцях?

У Чернівцях виготовленням печаток для організацій та підприємств займається рекламне агентство "ЛІДЕР-ЛТД".

В рекламному агентстві "ЛІДЕР-ЛТД" можна замовити печатку будь-якого дизайну та кольору. Дизайнер допоможе Вам визначитися з матеріалом та виглядом печатки. І за короткий термін печатка Вашої компанії буде готова.

Чекаємо Вас за адресою: м. Чернівці, вулиця Героїв Майдану, 194А, ІІ поверх, 244 офіс.

Телефон для довідок: +380 66 575 20 02 

Звертайтесь!

#виготовлення печаток Чернівці #печатки у Чернівцях #виготовити печатку Чернівці #печатка для фірми у Чернівцях
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...