• Головна
  • У Чернівцях нагородили провідних бібліотекарів області
Нагорода
20:05, 30 вересня 2020 р.

У Чернівцях нагородили провідних бібліотекарів області

Нагорода
Нагородження бібліотекарів, фото - Чернівецька ОДА

Нагородження бібліотекарів, фото - Чернівецька ОДА

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек голова Чернівецької обласної державної адміністрації нагородив працівників обласних книгозбірень Буковини, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше:Тетяна Дуткевич: Мені подобалося працювати вчителькою, але я завжди мріяла про бізнес щоби бути незалежною

Нагородження бібліотекарів, Чернівецька ОДА

Нагородження бібліотекарів, Чернівецька ОДА

«Книжка є одним з головних джерел передачі знань від людини до людини. На Буковині здавна розпізнали потребу в публічних бібліотеках. Ще в середині ХІХ століття мешканці нашого міста спільно з меценатами організували першу публічну бібліотеку, а згодом влада сприяла створенню крайової бібліотеки. Саме вони стали поштовхом для того, аби у Чернівцях швидше за інші міста Австро-Угорської імперії відкрили університет», - зазначив Сергій Осачук.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи на Буковині, голова ОДА вручив чотирьом працівникам книгозбірень області почесні грамоти. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Нагороди отримали:

1. Тетяна Дудчак - головний бібліотекар по звʼязках із громадськістю Чернівецької обласної бібліотеки для дітей;

2. Антоніна Іваницька - завідувачка сектору обмінного фонду відділу формування фондів Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка;

3. Прохіра Рудая - заступниця директора з наукової роботи Чернівецької обласної бібліотеки для дітей;

4. Любов Янчик – бібліотекарка відділу краєзнавства Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка.

«Хочу, щоб ви пишалися своєю роботою, розуміли її цінність і пам’ятали, що у вас завжди є зацікавлені читачі. Не бійтеся конкуренції й викликів, які сьогодні кидає вам медіа-світ», - сказав голова ОДА.

Читайте також:"Ми всі жертви моди": активістка перервала показ Dior

#нагородження #бібліотекарі #Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...