• Головна
  • Буковинців закликають всиновлювати дітей-сиріт
діти-сироти
09:22, 1 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Буковинців закликають всиновлювати дітей-сиріт

діти-сироти
фото ілюстративне

фото ілюстративне

У Чернівецькій області проводять акцію "Буковина без сиріт", спрямовану на популяризацію сімейних форм виховання, пише 0372.ua.

На Буковині проживають близько тисячі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

На Буковині проживає 183 578 дітей віком до 18 років, з яких - 948 діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Із загальної кількості таких дітей 701 виховується в сім’ях опікунів. Протягом 2020 року встановлено опіку та піклування над 50 дітьми. Про це йдеться на офіційному порталі Чернівецької ОДА.

Нагадуємо, раніше ми писали, що У Чернівцях нагородили провідних бібліотекарів області

Як зазначається, в нашій області працює 19 дитячих будинків сімейного типу, де виховується 118 дітей та 51 прийомна сім’я.

Протягом 2020 року створено 4 прийомні сім'ї до яких влаштовано 8 дітей та 4 дитячі будинки сімейного типу, до яких влаштована 21 дитина. Протягом поточного року усиновлено 8 дітей.

Аби кожна дитина на Буковині мала сім’ю, до Дня усиновлення, який в Україні відзначають 30 вересня, служба у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації організовує акцію «Буковина без сиріт». Захід передбачає інформаційну кампанію, направлену на популяризацію сімейних форм виховання, спілкування та подарунки для прийомних родин та вихованців будинків сімейного типу.

Читайте такожКабмін погодив нового заступника голови Чернівецької ОДА

Тетяна Дуткевич: Мені подобалося працювати вчителькою, але я завжди мріяла про бізнес щоби бути незалежною

#діти-сироти #піклування #акція #сімейне виховання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...