• Головна
  • Чернівецькому університету виповнюється 145 років
свято
10:44, 2 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Чернівецькому університету виповнюється 145 років

свято
Чернівецькому університету виповнюється 145 років
Ректор Чернівецького університету привітав колектив та студентів з річницею вишу, пише 0372.ua.
"Щиро вітаю Вас із 145-річчям від дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – нашої alma-mater, перлини Буковинського краю!", - написав Роман Петришин, ректор університету на офіційній Фейсбук-сторінці.
До річниці Чернівецького університету вийшла друком книга, фото з допису ЧНУ у Фейсбук

До річниці Чернівецького університету вийшла друком книга, фото з допису ЧНУ у Фейсбук

Він зазначив, що за свою історію університет був і залишається центром освіти, науки й культурно-мистецького життя не лише Буковини, а й сусідніх регіонів. На його думку, у цьому вбачається історичну місія університету.
Ми пам’ятаємо і вшановуємо визначних особистостей, які працювали і працюють в університеті. Завдяки власним досягненням у науці, у професійній та просвітницькій діяльності, вони стали відомими далеко за межами Буковини, прославляючи наш університет в Україні, Європі та в усьому світі, - йдеться у дописі.
Очільник вишу висловив вдячність усій академічній спільноті навчального закладу, які повсякденною працею робили все можливе для того, аби студенти-випускники були конкурентними на ринку праці.
Він також зауважив, що про всіх людей, які творили і творять історію університету, детально описано в нещодавно виданій, чудово ілюстрованій та якісно оформленій книзі про 145-річну історію Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Переконаний, що і надалі університет зберігатиме й примножуватиме добрі традиції навчального закладу, сприятиме прогресу наукової думки, робитиме достойний вклад у розвиток української освіти, - наголошує Роман Петришин.
#ЧНУ #річниця з дня заснування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...