• Головна
  • Що подивитися на вихідних: підбірка культових українських серіалів для буковинців
Відпочинок
20:07, 3 жовтня 2020 р.

Що подивитися на вихідних: підбірка культових українських серіалів для буковинців

Відпочинок
Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

Не знаєте, що подивитися на вихідних? Ми підкажемо! Команда 0372.ua підготувала підбірку культових українських серіалів, які вам точно сподобаються.

Нагадуємо, раніше ми писали: Буковинці - посміхніться! ТОП-10 причин робити це щодня

Що подивитися на вихідних: підбірка культових українських серіалів для буковинців, фото-1

"І будуть люди"

За мотивами роману Анатолія Дімарова «І будуть люди». У центрі сюжету – звичайні люди, що проживають турбулентні етапи 20 століття: Першу світову війну, революцію, прихід радянської влади. Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з точки зору своєї правди, але всіх їх об’єднувало одне – бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії. 12 епізодів. 12 основних героїв. 12 непересічних доль. Історія драматичних змін, пристрасного кохання і цінності людського життя. Про людей, які жили сто років тому, але так схожі на нас сьогоднішніх.

Серіал " І будуть люди"

Серіал " І будуть люди"

"Спіймати Кайдаша"

 Весною 2020 року телеканал СТБ випустив осучаснену інтерпретацію «Кайдашевої сім’ї». Історія про найвідомішу літературну родину України виявилась захоплюючою, реалістичною та якісно поставленою – і швидко стала найбільш обговорюваним українським серіалом останніх років. Як і в першоджерелі Нечуй-Левицького, у центрі сюжету серіалу знаходиться родина Кайдашів: п’яниця Омелько (Віктор Жданов), його тиранічна і хитра дружина Маруся (Ірина Мак) та двое синів – лагідний молодший Лаврін (Григорій Бакланов) та саркастичний старший Карпо (Тарас Цимбалюк). Згодом до родини приєднуються дві дуже різні невістки – рішуча і гостра на язик Мотря (Антоніна Хижняк) та зовсім юна, боязлива Мелашка (Дарина Федина). Змушені жити під одним дахом, герої вибудовують свої складні стосунки – дівчата з перемінним успіхом протистоять свекрусі та одна одній, хлопці намагаються вибороти фінансову незалежність від батьків. Все це, звісно, призводить до комічних, драматичних та навіть трагічних ситуацій – персонажі постійно сваряться, миряться та знову знаходять підстави для конфліктів.

Але якщо у повісті всі ці герої жили у перші десятиріччя після скасування кріпацтва, то адаптація Наталки Ворожбит переносить історію у сьогодення. А точніше – на 2000-ні та 2010-ті. Це не лише дозволяє глядачам легше асоціювати себе з центральними персонажами, але й ілюструє незмінність українського менталітету та проблем сільського життя. 

Серіал " Спіймати Кайдаша"

Серіал " Спіймати Кайдаша"

"Століття Якова"

Не кожному щастить дожити до свого вікового ювілею. Головному герою, простому українському селянинові, довелося усього побачити на своєму довгому віку – і доброго, і такого, про що лише мріяти можна. А ще на його долю випало таке, чого й ворогові не побажаєш… Фільм – це надзвичайно хвилююча романтична драма кохання сільського парубка Якова, що розпочалася ще під час польського володарювання в Західній Україні і тривала до наших днів, основана на справжніх подіях, правдивій історії. Стрічку знято за однойменним романом українського письменника Володимира Лиса

Серіал "Століття Якова"

Читайте також:Чернівецькому університету виповнюється 145 років

Сьогодні варто більше посміхатися - Буковина та світ відзначають День усмішки: свята 2 жовтня

#серіали #вихідний
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...