• Головна
  • У Чернівцях презентували проєкт "Інклюзивні робочі місця"
зайнятість
17:03, 10 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівцях презентували проєкт "Інклюзивні робочі місця"

зайнятість
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Проєкт "Інклюзивні робочі місця" передбачає соціалізацію людей з обмеженими фізичними можливостями шляхом самореалізації на ринку праці, пише 0372.ua

Вчора, 9 жовтня 2020 року, директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко взяла участь у бізнес-ланчі, який організувала громадська організація «Чернівецьке об’єднання «Захист». Під час заходу відбулася презентація проєкту «Інклюзивні робочі місця». Про це йдеться на офіційному порталі установи.

Під час заходу учасники діалогу обговорили проблеми працевлаштування для людей з інвалідністю та визначили можливі шляхи співпраці в цій сфері

Нагадаємо, ми писали раніше, що Буковинських роботодавців питатимуть, яких спеціалістів їм потрібно найбільше

Зазначається, що у заході взяли участь ринкоутворюючі підприємства м.Чернівці. Любов Кожелянко, зокрема, зазначила, що люди з інвалідністю не можуть в повну міру скористатися своїм правом на працю, оскільки на їхньому шляху постають архітектурні, транспортні, комунікаційні та психологічні бар’єри.

Роботодавці недостатньо поінформовані та на жаль упереджено ставляться до цієї категорії людей. А саме зайнятість – це  створення рівних можливостей для осіб з інвалідністю. Надаючи роботу таким працівникам, роботодавець не лише виконує норму закону щодо працевлаштування інвалідів, але забезпечує себе ефективними працівниками, допомагає їм стати рівноправними членами суспільства, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості.

Заступниця голови ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» Марія Нікітіна презентувала проєкт «Інклюзивні робочі місця» у межах проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» і запропонувала об’єднати зусилля громадської організації, служби зайнятості та роботодавців краю, щоб люди з інвалідністю могли самореалізуватися на ринку праці і мати роботу відповідно до своїх потреб.

Цей проект - важлива частина соціалізації людей з інвалідністю. Нам важливо навчити людей з інвалідністю комунікувати з роботодавцями, щоб всім було комфортно: люди мали роботу, а роботодавець розвивав бізнес, - зазначає Марія Нікітіна.

Під час заходу учасники діалогу обговорили проблеми працевлаштування для людей з інвалідністю та визначили можливі шляхи співпраці в цій сфері. Роботодавці ділилися досвідом створення індивідуальних робочих місць та висловили зацікавленість у подальшій співпраці.

Зауважимо, що між Чернівецьким обласним центром та представниками ГО «Чернівецьке об'єднання «Захист» підписано Меморандум про співпрацю щодо працевлаштування осіб із інвалідністю. Співпраця триватиме в межах проєкту «Інклюзивні робочі місця». Цей проєкт впроваджується ГО «Чернівецьке об'єднання «Захист» у межах проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» та реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та підтримки IM Swedish Development Partner.

Читайте такожЧернівчани хочуть, щоб відновили партнерські пологи

Як змінити професію, щоб не наробити помилок: корисні поради буковинцям

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проєкт #інклюзивні робочі місця #роботодавці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...