• Головна
  • В Україні стартувала підготовка тренерів з інклюзивної освіти
інклюзивна освіта
15:45, 15 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

В Україні стартувала підготовка тренерів з інклюзивної освіти

інклюзивна освіта
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Сьогодні, 15 жовтня 2020 року, стартував перший всеукраїнський онлайн-курс для тренерів з інклюзивної освіти, організований Міністерством освіти та науки України спільно з Міжнародним благодійним фондом Lumos (Велика Британія), пише 0372.ua.

Слухачі курсу – делеговані регіонами представники ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти. Про це йдеться на сайті МОН України.

Нагадаємо, ми писали раніше, що У буковинських школах визначилися з датами осінніх канікул

Зазначається, що заходи проводяться з метою створення команди тренерів з усіх областей України та м. Києва, які навчатимуть на постійній основі різні групи учасників (від директорів закладів освіти до асистентів вчителів) із розумінням спільних алгоритмів дій і при налагодженні взаємодії.

Такий підхід дозволить забезпечити єдність засад впровадження інклюзивної освіти, однаковість трактування незалежно від місця проживання дитини, відповідність законам та іншим підзаконним актам, єдність у дотриманні прав дітей та їх найкращих інтересів. 

Як повідомляють у МОН, кожен тренінг складається з теоретичної частини, практичного та домашнього завдання в окремо створеному кожним учасником ресурсі «Блог-щоденник навчання» на платформі Teams (Microsoft). Тренінги будуть відбуватися з періодичністю один раз на два тижні, до їх проведення залучені як представники Міністерства, так і міжнародні експерти. Після закінчення курсу тренери пройдуть незалежне оцінювання та складатимуть іспит, після якого отримують сертифікати з правом проведення подальшого навчання інших педагогічних працівників, які задіяні у сфері інклюзивної освіти. 

Довідково.

Фонд Lumos – міжнародна неурядова благодійна організація, заснована британською письменницею Джоан Роулінг – авторкою семи романів про пригоди Гаррі Поттера, що сприяє припиненнюінституціоналізаціїдітей у всьому світі.  Із 2005 року Lumos приділяє особливу увагу країнам Центральної та Східної Європи, обтяженим спадщиною колишньої комуністичної системи у сфері захисту прав дітей.

Із 2019 року між Міністерством освіти і науки України і Фондом Lumos діє Меморандум про співпрацю, у рамках якого й проводиться навчання тренерів.

Читайте також"Тимчасово переводимо вузи на дистанційне навчання": вже від завтра студенти ЧНУ навчатимуться дистанційно

У чому користь та небезпека Тік-Ток: поради експертів вчителям та батькам

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інклюзивна освіта #навчання #тренери
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...