• Головна
  • На Буковині медзакладам виділили додаткове фінасування для підвищення зарплат
медицина
16:45, 16 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині медзакладам виділили додаткове фінасування для підвищення зарплат

медицина
фото ілюстративне

фото ілюстративне

На підвищення зарплат медпрацівникам заклади охорони здоров’я області отримали понад 26 млн. грн., пише 0372.ua.

З 1 вересня підвищено зарплати медичним працівникам закладів спеціалізованої та екстреної медичної допомоги

Медичні заклади, що надають спеціалізовану, високоспеціалізовану, паліативну допомогу, медичну реабілітацію та екстрену допомогу, отримали додаткове фінансування для підвищення зарплат медпрацівникам з 1 вересня (пакет 33). Також на додаткове фінансування мають право заклади, які отримали за Програмою медичних гарантій менше коштів, ніж у минулому році за субвенцією (пакет 32).

Нагадаємо, ми писали раніше, що Чернівецька обласна лікарня майже повністю завантежена хворими на COVID-19

Про інформує начальник відділу фінансового забезпечення закладів та установ управління фінансової політики, звітності та правового забезпечення Департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Грегуцак.

За його словами, свої пропозиції до НСЗУ подали всі медичні заклади, які мають право на отримання доплат для підвищення зарплат лікарям. З них всі 39 закладів вже уклали договір з НСЗУ. Наразі оплату від НСЗУ за додатковими договорами за вересень на загальну суму понад 26 334,1 тис. грн. отримали 36 медзакладів області.

Також О.Грегуцак нагадав, що згідно з рішенням уряду, з 1 вересня зарплати медичним працівникам закладів спеціалізованої та екстреної медичної допомоги підвищено:

  • лікарям – на 70 % від посадового окладу, визначеного за 14 тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки;
  • фахівцям з базовою та неповною вищою медичною овітою усіх спеціальностей – на 50% від мінімальної заробітної плати;
  • молодшим медичним сестрам – на 25 % від мінімальної заробітної плати.

У липні Уряд ухвалив рішення про додаткове фінансування медзакладів, які отримали менше коштів у поточному році за Програмою медичних гарантій, ніж у минулому. НСЗУ в липні оголосила прийом відповідних пропозицій від медзакладів на укладання додаткових договорів. На сьогодні пропозиції до НСЗУ подали 16 медзакладів (із 16 можливих).

Згідно з даними Державної казначейської служби, на цей пакет мають право претендувати всі 16 закладів. З них 15 вже уклали договори з НСЗУ, крім КНП «Кельменецька центральна районна лікарня».

Наразі медичні установи області отримали фінансування від НСЗУ за додатковими договорами за липень-серпень на загальну суму 7 285,9 тис.грн.

Також з 1 вересня доплати на 70%, 50% та 25% до зарплати отримали медичні працівники ОКНП “Чернівецький обласний спеціалізований будинок дитини”,  ОКНП “Чернівецький обласний центр служби крові”, ОКМУ “Центр МСЕ”, КМУ “Обласне бюро судмедекспертизи”, ОКНП “Чернівецьке обласне патологоанатомічне бюро” у сумі 715,5 тис.грн, які не заключили угоди з НСЗУ.

Читайте такожЧернівці лідирують за добовим приростом інфікованих коронавірусом: географія нових випадків

Агітаційний банер на архітектурній пам'ятці у Чернівцях: поліція перевіряє законність розміщення

#медичні заклади #медпрацівники #додаткові кошти #підвищення зарплат
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...