• Головна
  • Руслан ЦАПЛЮК: «Програму ми формували спираючись на досвід та усвідомлюючи виклики»
Інтерв'ю
19:24, 16 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Руслан ЦАПЛЮК: «Програму ми формували спираючись на досвід та усвідомлюючи виклики»

Інтерв'ю
Руслан ЦАПЛЮК: «Програму ми формували спираючись на досвід та усвідомлюючи виклики»

Політичні перегони вражають своїм цинізмом. Але чи можлива зміна вектора щоб чернівчани більше не були заручниками політичних міжусобиць? 25 жовтня кожен зробить власний вибір, який йому підказує совість. А сьогодні ми поспілкувались з кандидатом на посаду міського голови Русланом Цаплюком. Прямі запитання та відверті відповіді, що можуть змінити ваше бачення на ситуацію в місті читайте у матеріалі.

- Пане Руслане, чому балотуєтеся саме від політичної партії «Сила і честь» Ігоря Смешка?

- Мені імпонують ідеї цієї політичної сили. І мені імпонує рівень професійної та політичної підготовки її лідера Ігоря Смешка – доктора технічних наук, генерал-полковника, колишнього глави Служби безпеки України. Суть ідей нашої партії – країні, а також її містам і селам, потрібна сильна та чесна влада. Це мають бути професіонали, люди дії, які звикли відповідати за свої слова. Наша команда зможе побудувати чітку вертикаль влади і відновити механізми місцевого самоврядування. Щоби кожен чиновник власною посадою відповідав за своє рішення. Владі, як повітря, потрібна жорстка дисципліна і відповідальність.

- Одна з цілей партії «Сила і честь» - це забезпечення добробуту середнього класу. А ви вірите у те, що в Чернівцях існує середній клас або хоча б щось окрім бідних та абсолютних олігархів?

-До середнього класу можна віднести приватних підприємців, що створюють робочі місця у сферах виробництва та надання послуг. В Чернівцях немає великих заводів. Ті, що залишилися, поступово зупиняються. Тому малий та середній бізнес – це ті, хто наповнюють бюджет міста сьогодні.

- А ви представник середнього класу?

- Так.

- Це нормально, що в Україні до середнього класу можна віднести тільки бізнесменів?

- Я підтримую вашу думку. Але, на жаль, наш середній клас у великій кількості сьогодні в Італії та в Польщі. Мають бути створені усі умови, щоб ці люди мали можливість працювати у рідному місті, сплачувати податки та бути справжнім середнім класом.

Руслан Цаплюк - інтерв'ю

- Якщо ви станете міським головою, то від вас буде залежати, на що йдуть ці самі податки...

- Я підтримую те, що Україна переходить до децентралізації. Саме це дозволить громаді ефективно вирішувати на що спрямовувати кошти.

- Топ-3 сфери Ваших пріоритетів, якщо станете мером?

- Першочергово – медицина та соціальний захист. Далі, те, що актуально завжди: ЖКГ, дороги, транспорт. І безперечно –це освіта та належна увага молоді.

- А туризмом займатися плануєте?

- Звісно! Туризм – це локомотив, що здатен вивезти Чернівці на інший рівень. Спільно з фахівцями та активною громадою буде розроблений середньостроковий план, що спрямований на розвиток цієї важливої галузі.

- Тоді давайте конкретніше – яку туристичну локацію ви плануєте модернізувати першочергово?

- А не у модернізації справа. Від попередніх поколінь ми отримали чудове місто. Туристи просто в захваті, кажуть, що не бачили такого навіть у Парижі. Але гостей не так багато, як могло б бути.Місту потрібна реклама національного масштабу. Відомий на весь світ Чернівецький Національній Університет, драмтеатр, кожна вуличка заслуговує уваги.

- Якщо говорити про вашу програму та команду. Хто ці люди і які зобов’язання Ви на себе берете?

- Це професійні та порядні люди. Саме така команда була важливим аргументов у прийнятті мною рішення балотуватись. Програму ми формували спираючись на досвід, розуміючи проблеми міста та усвідомлюючи виклики, які перед нами постають.

Щоб краще зрозуміти мою позицію по конкретних питаннях та детальніше познайомитись з моєю програмою запрошую на мою сторінку в Фейсбук для діалогу.

Телефон приймальні, що працює цілодобово 050 281 88 84.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інтерв'ю #кандидат в мери Чернівців #Руслан Цаплюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...