• Головна
 • Види міжнародних систем термінових грошових переказів
Новини компаній
11:00, 29 жовтня 2020 р.

Види міжнародних систем термінових грошових переказів

Новини компаній
Види міжнародних систем термінових грошових переказів

Переказ коштів в Україну з території іншої країни є досить складним заходом. Останній міститить проведення реєстраційних кроків, надання контактної інформації, заповнення заявки та інших бланків. В процесі акцепту переказу також використовуються паспортні дані відправника. Подібний комплекс створення базової заявки з боку банків або спеціалізованих сервісів займає до 15 хвилин. Основна різниця полягає в умовах переказу.

Western Union

Єдина компанія, яка має охоплення в 455 тис. пунктів обслуговування клієнтів у 200 країнах світу. Ключовою характеристикою компанії є інтеграція пунктів обслуговування в 99% банків України. Одержати переказ можна в касі таких банків як: А-Банк, ПриватБанк, Ощадбанк, ОТП Банк, ПУМБ, Альфа-Банк і т.д.

Основною перевагою є те, що клієнти згаданих банків на території України можуть отримати переказ на валютні картки, без подальшої конвертації в гривню. Важливо розуміти, що процес зарахування на картку власника українського банку відбувається тільки за фактом особистого візиту до відділення банку. Не менш важливо, що при необхідності перевести в готівку кошти в банку, також можна запросити видачу в доларах або євро.

Підсумовуючи переваги, не варто забувати про надійність і оперативність переказів. За всю історію компанії кількість помилок або втрати клієнтських коштів зведено до мінімуму. У відділенні українського банку можна отримати кошти вже протягом декількох годин.

До недоліків системи переказів можна віднести:

 • високий відсоток - 4%;
 • наявність умов щодо обмеження суми переказу;
 • немає можливості віддаленого відкриття рахунку (наступні відправлення можуть здійснюватись за допомогою функціоналу сайту компанії або вбудованих плагінів на ресурсах банків).

4% - досить відчутна сума при переказах в рамках максимальних лімітів. Компанія не має програм лояльності або гнучкої політики стимулювання відсотком.

elegro гаманець

Електронний гаманець elegro, що дозволяє здійснювати перекази 24/7, без необхідності відвідування стаціонарних відділень компаній, банків. Більш того, ця система є однією з перших у світі, що надає IBAN для поповнення гаманця в зручний час.

Використовувати такий сервіс можна, як на комп'ютері, так і в смартфоні. Реєстрація безкоштовна і займає не більше 10 хвилин. Перевірка зазначених даних відбувається в режимі онлайн. Таким чином, користувач готовий до здійснення переказів без будь-якого очікування.

Якщо проводити порівняльну паралель з тим же Western Union, то відразу варто зазначити наступні істотні переваги:

 • є відкриття рахунку онлайн (додатково безкоштовна прив'язка iban);
 • відправка коштів онлайн без обмеження по ліміту;
 • доступні прямі перекази на українські картки;
 • автоматичний обмін валюти на грошові одиниці картки.

Ключовою особливістю, що популяризує сервіс, є 1% комісійних. Подібного запропонувати не зможе ніхто з конкурентів. Найближча конкурентна пропозиція – 2% від PayUkraine.

PayUkraine

Види міжнародних систем термінових грошових переказів, фото-1

2% і відсутність лімітів на суми, – ключова перевага компанії. На поточний момент безвідсотковий переказ 1 000 злотих замінений іншими умовами, а саме 100 PLN – 6.99 PLN. Це порівняно невелика плата за повне завершення переказу всього за кілька годин, за допомогою зручного додатку і онлайн підтримки.

Сервіс приваблюю аналогічними фінансовими параметрами і перевагами, що і два вищезгаданих. Єдине, – діє заборона на отримання готівки в валюті. Весь процес зведений до онлайн режиму.

Банківський переказ

Такий варіант відправки коштів з-за кордону є невигідним. Перше, що миттєво нівелює попит з боку українських заробітчан, – комісія в фіксовані 35 євро. Власне, невеликі перекази стають неможливими або недоцільними.

Єдиною перевагою, що поширюється виключно на власників карток конкретного іноземного банку, є можливість здійснення переказів онлайн. В іншому, такі параметри залишаються недоступними:

 • отримання готівки в валюті;
 • відкриття рахунку онлайн;
 • перекази на українську картку;
 • автоматичний обмін в гривню.

Виходячи з цієї інформації, можливо підібрати оптимальні умови для переказів коштів на територію рідної країни. Економія на етапі переказу дуже важлива, власне, як і функціонал обраного методу.

Види міжнародних систем термінових грошових переказів, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...