• Головна
  • Політичні провокації перед "днем тиші"
Місцеві вибори 2020
23:52, 23 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Політичні провокації перед "днем тиші"

Місцеві вибори 2020
Політичні провокації перед "днем тиші"

У мережі Фейсбук, посилаючись на новину видання "Молодий Буковинець " швидко розповсюдилася новина про смс- агітацію з боку однієї з партій, яка лідирує у передвиборчих перегонах, пише 0372.ua

Так, чимало чернівчан встигли отримати смс агітаційного характеру ніби-то від партії "Єдину Альтернатива".

Проте, згодом кандидат у депутати від партії "Єдина Альтернатива" Віталій Семенюк спростував у своєму дописі цю інформацію і запевнив, що розсилка смс-агітаційного характеру – ні що інше, як спланована провокація з боку опонентів.

Сьогодні у соціальних мережах почали масово поширювати інформацію про смс інформування від Єдиної Альтернативи. Дозвольте прояснити ситуацію.
Я залишив свій коментар, який масово розтиражували у ЗМІ і соц. мережах, оскільки дійсно був впевнений,що це розсилка від нашого штабу людям, які підписали наш маніфест протягом останніх двох місяців.
Але, як виявилося зовсім незабаром, ця розсилка немає жодного відношення до «Єдиної Альтернативи» і є спланованою провокацією.

Варто зауважити, що сьогодні о 19.00 на телеканалі "Чернівці" так і не відбувалися дебати за участі кандидатів на посаду міського голови Чернівців. Підтвердження до участі та встановлену офіційну оплату за участь у дебатах попередньо здійснив лише Роман Клічук. Натомість, ексмер Олексій Каспрук намагався потрапити на ефір, проте, як виявилося, без попередження на участь та відповідну офіційну оплату послуги.

Приблизно в той самий час чернівчани почали масово отримувати смс агітаційного характеру ніби-то від "Єдиної Альтернативи", чим активно почали ділитися у мережі Фейсбук в коментарях.

Лідер політичної партії " Єдина Альтернатива" відреагував та дав оцінку останнім політичним активностям, які взірвали місцеві медіа та мережу Фейсбук перед " днем тиші".
Ну і вечір! Виявляється, сьогодні не просто вимкнули наш ефір від Т2, а й намагались здійснити сплановану провокацію, яка насправді повністю вдалась. Я змушений аплодувати єзуїтським ідеям нашого колишнього очільника і його патрона стоячи.
Станом на початок ефіру ведуча повідомила, що інші кандидати не оплатили ефір та відмовились від дебатів. І я почав спілкування - без опонентів.
Коли завершився прямий ефір, і я вийшов зі студії, з‘ясувалось, що відсторонений від посади міського голови Олексій Каспрук намагався до неї увірватись. Як повідомив директор телеканалу "Чернівці" Геннадій Сергєєв, Олексій Каспрук не був допущений до студії через порушення умов, адже не здійснив оплату і не підтвердив свою участь у дебатах.
І чого було з увімкненою камерою істерично прориватись у студію, яка була для вас же й підготовлена, лиш прийдіть вчасно!?‍♂️
І саме у цей час по всьому місту невідомо від кого розходяться смс-повідомлення із провокативним закликом голосувати за нашу партію та агітувати своїх друзів.
Сьогодні ми остаточно усвідомили, наскільки бридкою є чернівецька політика та наскільки терміново нам треба всього цього позбутись і почати розвивати місто з чистого листа.
Починаємо день тиші.

Читайте також: "Відімкнули від вишки": канал "Чернівці" не транслював ефір з Клічуком на Т2

Хто посяде крісло мера Чернівців: політологи мають спільне бачення

#смс #провокаційна агітація #місцеві вибори #єдина альтернатива
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...