• Головна
  • Чернівецька область не готова до послаблення карантину
Коронавірус
15:17, 24 жовтня 2020 р.

Чернівецька область не готова до послаблення карантину

Коронавірус
Фото взято з відкритих джерел

Фото взято з відкритих джерел

Станом на 24 жовтня ситуація із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не дозволяє послаблювати карантин у всіх областях України та у місті Києві. Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я, пише 0372.ua

Нагадуємо, раніше ми писали: Коронавірус на Буковині: звідки нові хворі, летальність, загальна чисельність

Чернівецька область не готова до послаблення карантину, фото-1

Так, за даними МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

“Найвищий показник  захворюваності: у Хмельницькій – 351,7 випадку на 100 тис. населення (+), у Чернівецькій – 331,1 (+) та Сумській – 327,3 (-) області”, – підкреслили у відомстві.

У МОЗ також зазначили, що найнижчий показник захворюваності у Кіровоградській області – 71,9 (+), у Вінницькій – 104,9 (+) та у Херсонській – 122,6 (+) області.

Читайте також:"Є багато непрофесіоналів, а ще більше тих, що не хочуть вчитися": Софія Федина про проблеми освіти в Україні та на Буковині

"Зупинка медичної реформи - це крах для майбутніх поколінь": у Чернівцях обговорили проблеми медичної сфери

#Коронавірус #здоров'я #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...