• Головна
  • Рак грудей лідирує у ранній діагностиці онкозахворювань - НСЗУ
медицина
19:12, 27 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Рак грудей лідирує у ранній діагностиці онкозахворювань - НСЗУ

медицина
фото ілюстративне

фото ілюстративне

За останні шість місяців близько 157 тисяч пацієнтів пройшли ранню діагностику онкології, 76,5 тисяч з яких робили обстеження на рак молочної залози, пише 0372.ua.
Про це свідчать дані щодо проведених обстежень ранньої діагностики онкозахворювань, оприлюднені Національною Службою здоров'я України на брифінгу у вівторок, 27 жовтня.
В НСЗУ зазначають, що рання діагностика онкозахворювань - одна з пріоритетних послуг у Програмі медичних гарантій. Зокрема, у пріоритеті - 6 інструментальних досліджень, спрямованих на ранню діагностику найпоширеніших серед населення онкозахворювань.
Як повідомляється, майже 157 тисяч пацієнтів пройшли ранню діагностику онкології з квітня по вересень цього року. Найбільша кількість пацієнтів - майже 76,5 тис., згідно даних НСЗУ, проходили мамографію; натомість гастроскопію робили 51,5 тис пацієнтів. За чотирма наступними обстеженнями цифри статистика є наступною: колоноскопію проходили 15 тис пацієнтів, бронхоскопію - майже 6 тис. пацієнтів, цистоскопію - понад 4,5 тис. пацієнтів і гістероскопію зробили понад 3 тис. пацієнтів.
При дослідженні для пацієнта є безоплатним діагностична або лікувальна процедура з анестезією за потреби, гістологічне дослідження взятого матеріалу, аналіз та опис результатів дослідження, - зауважують у НСЗУ.
Також повідомляється, що договір з НСЗУ на ранню діагностику онкології загалом мають 683 медзаклади, 33 з них приватні. Медзакладам за цей вид допомоги за 6 місяців дії Програми медичних гарантій НСЗУ вже виплатила майже 145 млн грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рак #рання діагностика #дослідження #мамографія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...