• Головна
  • У ЦВК озвучили результати виборів депутатів у близько сотні місцевих рад
місцеві вибори
20:19, 31 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

У ЦВК озвучили результати виборів депутатів у близько сотні місцевих рад

місцеві вибори
фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

Вже встановлені результати виборів депутатів 64 місцевих рад та 84 сільських, селищних і міських голів, пише 0372.ua. з посиланням на сайт ЦВК.

Тривають процеси уточнення протоколів про підрахунок голосів виборців окремих ДВК

За інформацією, яка надійшла до Секретаріату Центральної виборчої комісії від територіальних виборчих комісій та розміщена на офіційному вебсайті ЦВК, станом на 30 жовтня 2020 року встановлено результати місцевих виборів з виборів депутатів 64 місцевих рад (8 – міських, 15 – селищних, 41 – сільської) у 23 регіонах. Окрім того, визнано обраними 84 голів  (20 – міських, 17 – селищних, 47 – сільських) також у 23 областях.

Нагадаємо, ми писали раніше, що У Єдиній Альтернативі заявляють про спроби зриву роботи Чернівецької міської ТВК

Зазначається, що на всіх виборчих дільницях завершено процес підрахунку голосів виборців та складання відповідних протоколів ДВК. Майже всі дільничні виборчі комісії передали ці протоколи разом з іншою виборчою документацією до сільських, селищних і міських ТВК. Цей процес продовжується тільки у 2 регіонах, у менше ніж 0,2 % дільничних виборчих комісій від загальної кількості утворених: у Вінницькій області – 30 ДВК, а також в Одеській області – 27 ДВК (лише щодо підрахунку голосів виборців з виборів депутатів районної та обласної ради).

Разом з тим станом на сьогодні тривають процеси уточнення протоколів про підрахунок голосів виборців окремих ДВК та проведення повторного підрахунку голосів виборців окремими територіальними виборчими комісіями на підставі відповідних рішень.

Також відбувається передача протоколів про підсумки голосування з виборів депутатів районних та обласних рад від ТВК територіальних громад (сільських, селищних, міських) до районних та обласних територіальних виборчих комісій.

Так, у всіх регіонах України районні ТВК прийняли 682 таких протоколи, що становить понад 45,4 % від загальної кількості протоколів, які мають бути отримані. Своєю чергою обласні ТВК прийняли 503 протоколи (понад 36,8 %).

У ЦВК наголосили, що результати виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів мають бути встановлені не пізніш як на дванадцятий день після дня голосування, тобто до 6 листопада 2020 року включно.

Читайте такожПредставники "Європейської солідарності" заявляють про блокування встановлення результатів виборів у Чернівцях

"Не знав як задекларувати": голова КСУ розповів чому не повідомив про землю в Криму

#місцеві вибори #ТВК #протоколи #результати #ЦВК
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...