• Головна
  • Школи в Чернівцях навчатимуть учнів дистанційно: деталі
Новини Чернівці
12:43, 2 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Школи в Чернівцях навчатимуть учнів дистанційно: деталі

Новини Чернівці
Школи в Чернівцях навчатимуть учнів дистанційно: деталі

Осінні канікули у школярів в Чернівецький області закінчилися і 2 листопада учні повертаються до навчання. Проте працюватимуть школи в дистанційному режимі через карантин. А все через те, що Чернівці та деякі райони області віднесли до червоної зони епідемічної небезпеки. Про це розповіла заступниця директора департаменту Чернівецької ОДА Надія Періус виданню ІА АСС.

Нагадуємо, раніше ми писали: Місцеві вибори: Чернівецька ТВК досі не порахувала бюлетні

За її словами, в червоній зоні у школах має бути виключно дистанційна форма навчання.

"А якщо ми говоримо про помаранчеву зону, то тут у нас є вибір – це може бути змішана форма навчання або ж очна. Відповідно рішення приймається виключно педради кожної школи", – додала Надія Періус.

Директорка департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Людвига Цуркан повідомила, що у червоній зоні дистанційно навчатимуться учні 170 шкіл. Натомість за змішаною системою у помаранчевій зоні навчатимуться з 2 листопада школярі 206 закладів освіти.

Окрім того, близько 60 дитячих садочків в області працюватимуть у червоній зоні, їх роботу дозволили районні комісії ТЕБ та НС, а у помаранчевій зоні працюватимуть 195 дошкільних установ.

Додамо, що до червоної зони з понеділка, 2 листопада, потрапили міста: Чернівці та Новодністровськ, Вижницький, Заставнівський, Кіцманський та Хотинський райони Чернівецької області.

Читайте також: COVID-19 і грип: чи можливо самостійно відрізнити ці хвороби?

КП "Чернівціводоканал" повідомляє жителів міста про проведення ремонтних робіт

ІА АСС

#червона зона #дистанційне навчання
Оголошення
live comments feed...