• Головна
  • «Перемога Пальчевського» судами намагається зірвати виборчий процес на Буковині, – «ЄС»
Місцеві вибори
11:25, 3 листопада 2020 р.
Надійне джерело

«Перемога Пальчевського» судами намагається зірвати виборчий процес на Буковині, – «ЄС»

Місцеві вибори
«Перемога Пальчевського» судами намагається зірвати виборчий процес на Буковині, – «ЄС»

У Чернівцях представники партії "Європейська солідарність" звинуватили партію "Перемога Пальчевського" у намірах зірвати виборчий процес та встановлення результатів місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня. Про це заявив юрист територіальної організації партії "Європейська солідарність" Вадим Руссу у відеозаписі, опублікованому на Facebook-сторінці осередку політсили, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Кількість інфікованих COVID-19 в Україні перевищила чотириста тисяч осіб: за добу - новий антирекорд

За його словами, упродовж останніх двох днів партія "Перемога Пальчевського" подала 12 позовів, які розглянув Чернівецький окружний адміністративний суд.

"Я був присутнім на більше половини із судових розглядів у зв’язку із тим, що справи розглядали одночасно. І можу сказати, що всі справи сфальсифіковано. Заяви людей, які вони дали додатками до позовів, вони сфальсифіковані. Є у справах заяви тих самих людей, які пишуть про те, що вони не підписували таких заяв, що їх голоси не враховані. Є заяви людей, які давно вже померли. Є заяви людей, зокрема по Вікнянській ДВК, які там навіть не проживають", – сказав Руссу.

Читайте також:Вакцина від коронавірусу: в Німеччині заявили про успішне випробування

ЦВК офіційно оголосила про обрання першого мера на Буковині

#місцеві вибори #підрахунок #позов #суд
Оголошення
live comments feed...