• Головна
  • У Чернівецькій обласній лікарні здійснили централізовану подачу кисню одразу на 19 точок
Чернівецька обласна лікарня
10:42, 4 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівецькій обласній лікарні здійснили централізовану подачу кисню одразу на 19 точок

Чернівецька обласна лікарня
У Чернівецькій обласній лікарні здійснили централізовану подачу кисню одразу на 19 точок

В інфекційному відділенні ОКЛ здійснили централізовану подачу кисню на 19 точок доступу. Про це повідомляє керівництво Чернівецької обласної лікарні, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Місцеві вибори в Чернівецькій області: хто йде в депутати Заставнівської міської ради

За інформацією медзакладу, наразі в інфекційному відділенні ОКЛ прокладено магістралі на 30 точок доступу до кисню. На 19 з них вже встановлено зволожувачі та здійснюється централізована подача кисню. Днями буде забезпечено подачу кисню ще на 11 та проведено магістралі ще на 20 точок доступу.

Також в обласній клінічній лікарні провели магістралі для подачі кисню у відділенні пульмонології на 36 точок доступу та проводять реконструкцію відділення анестезіології та інтенсивної терапії, де встановлять компресорної та кисневий генератор для виробництва кисню. Це дозволить мати безперебійну подачу кисню для всієї ОКЛ.

За останні дні ОКЛ отримала 18 кисневих концентраторів АЕ-8-S, які придбані за державний кошт, та 4 кисневих концентратори Canta V-8-WN-NS, котрі надійшли до лікарні у якості благодійної допомоги від Всесвітньої організації охорони здоров’я, а також ще 5 кисневих концентраторів AIRSEP 10 L лікарня отримала від ЮНІСЕФ.

Наразі пацієнти, у тому числі й з COVID-19, які знаходяться в обласній лікарні й потребують дотації кисню, забезпечуються ним централізовано від кріоциліндрів та кисневих оксигенаторів.

Читайте також:Буковинець за три тисячі доларів обіцяв відкосити двох строковиків від армії

Темпи інфікування коронавірусом прискорюються: статистика в Україні сьогодні

#лікарня #подача кисню #Буковина
Оголошення
live comments feed...