• Головна
  • Різкого падіння економіки не уникнути, якщо буде локдаун - Мінекономіки
економіка
17:43, 5 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Різкого падіння економіки не уникнути, якщо буде локдаун - Мінекономіки

економіка
Різкого падіння економіки не уникнути, якщо буде локдаун - Мінекономіки

Падіння економіки в 2021 році різко прискориться, якщо до кінця року буде діяти тривалий локдаун, пише 0372.ua.

Зокрема, падіння в річному вираженні може скласти 5,6% замість прогнозованих 4,8%. Про це передає РБК-Україна з посиланням на огляд економічної активності Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Нагадаємо, ми писали раніше, Коронавірусний локдаун близько: в Україні зафіксовано майже десять тисяч нових випадків COVID-19

Повідомляється, що поки Мінекономіки залишає незмінним прогноз скорочення ВВП на рівні 4,8%. При цьому скорочення в IV кварталі прогнозується на рівні 3,0%. Однак такі цифри справедливі з урахуванням, що до кінця року в Україні і світі не погіршиться ситуація з пандемією COVID-19.

"Проте, якщо буде мати місце тривалий локдаун в Україні та світі, то падіння ВВП в IV кварталі може виявитися значно більшим - на рівні 6,0%, при таких умовах падіння ВВП за підсумками року очікується на рівні 5,6%", - говориться в огляді.

Видання зазначає, падіння у базових галузях економіки прискорилося в чотири рази. За даними Національного банку, падіння Індексу виробництва базових галузей сталося насамперед через істотне падіння в сільському господарстві.

Читайте такожЗаборона на переміщення та закриті магазини: у Греції запроваджується тритижневий локдаун

У МОЗ хочуть заборонити масові заходи та роботу розважальних зон у ТРЦ

#падіння економіки #дослідження #локдаун
Оголошення
live comments feed...