• Головна
  • На Буковині після реконструкції запрацювала ще одна амбулаторія загальної практики
сімейна медицина
21:18, 6 листопада 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині після реконструкції запрацювала ще одна амбулаторія загальної практики

сімейна медицина
На Буковині після реконструкції запрацювала ще одна амбулаторія загальної практики
У Іванківцях, що на Кіцманщині, відкрили реконструйовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини, пише 0372.ua
Оновлена простора будівля пристосована для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, тут є пандус і спеціально обладнана вбиральня. Про це йдеться у дописі Чернівецької ОДА у Фейсбук.
Окрім кімнати для щеплень, маніпуляційної, денного стаціонару та інших необхідних пацієнтам приміщень, тут також облаштували кімнату відпочинку для персоналу та конференц-зал.
Як розповів директор Кіцманського центру первинної медико-санітарної допомоги Мирослав Заліщук, амбулаторія в Іванківцях завжди працювала у пристосованих приміщеннях. Спершу у роками не ремонтованій і холодній колишній панській хаті, пізніше – на другому поверсі сільської ради.
Ми невимовно тішимося, що вдалося реконструювати будівлю та цілком адаптувати її для медичних потреб, – сказав Мирослав Заліщук.
За його словами, амбулаторію також забезпечили телемедичним обладнанням, яке дозволить, до прикладу, швидко проконсультуватися із колегами у складних випадках. Крім того, для закладу придбали автомобіль «Renault Duster».
Повідомляється, що амбулаторія у Іванківцях обслуговує жителів цього села, а також сусідніх Гаврилівців, загалом це 2252 осіб. У закладі працює один лікар та троє осіб середнього медичного персоналу.
#амбулаторія #сімейна медицина
Оголошення
live comments feed...