• Головна
  • Google навчатиме українських вчителів як впроваджувати дистанційку в умовах пандемії
дистанційне навчання
12:15, 7 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Google навчатиме українських вчителів як впроваджувати дистанційку в умовах пандемії

дистанційне навчання
Google навчатиме українських вчителів як впроваджувати дистанційку в умовах пандемії

Google запускає курс для вчителів з дистанційного навчання. Результати проходження курсу можуть бути зараховані вчителями як підвищення кваліфікації, пише 0372.ua.

Google Україна за підтримки Міністерства освіти проведе безоплатне навчання українських вчителів, метою якого стане впровадження дистанційного навчання в умовах карантинних обмежень, пов'язаних із пандемією. Про це йдеться на порталі Освіта.юа.

Нагадуємо, ми писали також, що Мова об'єднує: в Україні проведуть ювілейний радіодиктант національної єдності

Під час навчання учасники курсу «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії» дізнаються про можливості додатків Google Workspace (G Suite) при роботі з веб-інтерфейсом персональних комп’ютерів, використання додатків Google Workspace (G Suite) на мобільних пристроях, а також про опрацювання основних налаштувань безпечної роботи в Інтернеті.

Зазначається, що за умови успішного проходження навчання учасники отримають електронний сертифікат про проходження курсу, який може бути зарахований як підвищення кваліфікації.

Програма курсу розрахована на 15 годин і складається із відеолекцій, часу на самостійне опрацювання та складання підсумкового тесту.

Під час навчання вчителі забезпечуватимуться методичним супроводом та консультаціями. Окремо буде забезпечено можливість отримати консультації через спеціально організовані зустрічі з тренерами в Google Meet.

Навчання триватиме з 12 до 22 листопада 2020 року.

Читайте такожГромадита райони Буковини можна побачити на новій інтерактивній мапі

В Україні пропонують запровадити жорсткий карантин вихідного дня - Степанов

#Google #курс #дистанційне навчання #вчителі
Оголошення
live comments feed...