• Головна
  • Буковина має найвищий показник захворюваності на COVID-19
карантин
13:15, 8 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Буковина має найвищий показник захворюваності на COVID-19

карантин
Буковина має найвищий показник захворюваності на COVID-19

Станом на 8 листопада у Чернівецькій області спостерігається найгірша ситуація із готовністю до послаблення карантинних обмежень. Така ж ситація має місце на Житомирщині та Хмельниччині, пише 0372.ua.

Через ситуацію із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 жодна з областей України і також місто Київ не готові до послаблення карантину. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я з огляду на індикаторні показники для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19.

Нагадаємо, ми писали раніше, що В Україні кількість інфікованих COVID-19 перетнула позначку у 460 тисяч

Згідно даних МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Серед них найбільший показник захворюваності на 100 тис. населення: у Чернівецькій області – 623,6 (+), у Житомирській області – 510,6 (+), у Хмельницькій області – 495,1 (+).

Натомість найнижчий показник захворюваності реєструється наразі у Кіровоградській області – 114,6 (+), у Дніпропетровській області - 152,7 (+) і у Луганській області – 190,5 (+).

Зазначимо, що станом на вчора, 7 листопада, завантаженість ліжкового фонду для хворих на коронавірус на Буковині перевищує допустиму норму і складає 66,8 %.

Читайте такожЛетальні випадки, важкі пацієнти та понад сотня госпіталізованих: статистика COVID-19 на Буковині

ВООЗ фіксує спалахи кору та поліомієліту, спричинені коронавірусними обмеженнями

#рівень захворюваності #карантин #готовність до послаблення #ліжкомісця #МОЗ
Оголошення
live comments feed...