• Головна
  • На Буковині попри заборону заклади харчування продовжують працювати після шостої вечора
Карантинний режим
11:26, 9 листопада 2020 р.
2
Надійне джерело

На Буковині попри заборону заклади харчування продовжують працювати після шостої вечора

Карантинний режим
На Буковині попри заборону заклади харчування продовжують працювати після шостої вечора

У Чернівецькій області відповідно до рішень Державної і обласної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій фахівці Держпродспоживслужби Буковини та працівники Національної поліції України проводять перевірки на територіях, які потрапили у «червоні» карантинні зони. Про це пише «Молодий Буковинець»із посиланням на пресслужбу Держпродспоживслужби України у Чернівецькій області.

Нагадуємо, раніше ми писали: Кількість випадків зараження коронавірусом у світі перевищила 50 мільйонів

Особлива увага при проведенні зазначених перевірок звертається на дотримання протиепідемічних обмежень в закладах громадського харчування (барах, ресторанах, кафе тощо), які мають право працювати з 8:00 до 18:00 за умови допуску не більше 20 відвідувачів (з дотриманням вимоги 10 м. кв. на одну особу).

Так, впродовж 4-6 листопада поточного року спільно із працівниками Національної поліції перевірено 95 закладів громадського харчування, порушення дотримання протиепідемічних обмежень виявлено на 4 об’єктах.

Перевірками охоплені території Вижницького – 17, Заставнівського – 4, Кіцманського – 9, Хотинського – 25, Сокирянського – 14 районів та м. Чернівці – 26, порушення виявлені на територіях Сокирянському та Хотинському районів (1 та 3 порушення відповідно).

В Хотинському районі спільно з Національною поліцією виявлено 2 заклади громадського харчування, які працювали після 18 години (ресторан «ПАБ» в с. Клішківці та кафе «Релакс» в м. Хотин) та один заклад в с. Зарожани, працівники якого працювали без засобів індивідуального захисту органів дихання.

В м. Чернівці під час спільних рейдових перевірок в вечірній час зафіксовано роботу закладів громадського харчування «Панська гуральня» та «Піконтіко» після 18 години.

Працівниками Дежпродспожислужби постійно фіксуються порушення протиепідемічних обмежень в закладах громадського харчування, не зважаючи на сумну статистику захворюваності і летальності від COVID-19.

Читайте також:Після вихідних - без рекордів: кількість нових інфікувань коронавірусом в Україні

Кількість випадків зараження коронавірусом у світі перевищила 50 мільйонів

#коронавірус #заклади #обмеження #порушення
Оголошення
live comments feed...