• Головна
  • До поліції Буковини надійшло майже триста повідомлень про порушення під час виборчої кампанії
Виборчий процес
10:07, 10 листопада 2020 р.
Надійне джерело

До поліції Буковини надійшло майже триста повідомлень про порушення під час виборчої кампанії

Виборчий процес
До поліції Буковини надійшло майже триста повідомлень про порушення під час виборчої кампанії

Загалом від початку виборчого процесу до Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області надійшло 300 повідомлень, пов’язаних із місцевими виборами. З них 24 містили ознаки кримінальних правопорушень, а 72 – адміністративних, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Ситуація з коронавірусом на Буковині: офіційна інформація на сьогодні

Упродовж тижня поліцейські зареєстрували 6 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства на території Чернівецької області.

Зокрема, 5 листопада до поліції надійшла заява від представника однієї з політичних партій про неналежне заповнення протоколу про підрахунок голосів з виборів депутатів Чернівецької міської ради на одній із дільниць.

Слідчі Шевченківського відділення поліції внесли відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією частини 1 статті 158-3 (Фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої скриньки, списку виборців чи учасників референдуму) Кримінального кодексу України.

Також поліцейські зареєстрували в системі єдиного обліку заяв та повідомлень Національної поліції України три повідомлення, які стосувалися можливих порушень, пов’язаних із виборами депутатів Берегометської селищної ради.

Одне з них стосувалося підробки протоколу підрахунку голосів, а інші два – розподілу депутатських мандатів. Наразі співробітники поліції здійснюють перевірку отриманої інформації, за результатами якої будуть прийняті відповідні рішення.

Ще по 2 повідомленнях інформація не підтвердилась.

Попередження та припинення порушень виборчого законодавства перебувають на посиленому контролі керівництва поліції  Чернівецької області.

Читайте також: Чернівецька ТВК звернулась у поліцію через члена, який прогулював засідання

Володимир Зеленський захворів на коронавірус

#виборча кампанія #порушення #поліція
Оголошення
live comments feed...