• Головна
  • У Чернівцях знову 90-ті? Виборчі перегони все більше набирають обертів
Місцеві вибори
17:11, 11 листопада 2020 р.
2
Надійне джерело

У Чернівцях знову 90-ті? Виборчі перегони все більше набирають обертів

Місцеві вибори
У Чернівцях знову 90-ті? Виборчі перегони все більше набирають обертів

Зовсім нещодавно в Україні відбулися місцеві вибори, під час яких і члени нашої Чернівецької громади обирали депутатів у міську, районну та обласну ради, а також міського голову.  Як продемонстрували попередні результати підрахунку голосів, з-поміж кандидатів на посаду мера Чернівців до другого туру виходять екс-регіонал Віталій Михайлішин та місцевий підприємець Роман Клічук, який навесні цього року став лідером локальної партії «Єдина Альтернатива». Про це повідомляє видання Антикор, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: У Чернівцях відбувся мітинг під гаслом: "Ця ТВК «зламалася» - формуйте нову!"

Мало хто очікував на такий успіх кампанії новоствореної партії та її лідера, проте містяни, які добре знають Романа за його справами – чесним бізнесом, благодійністю, меценатством, – повірили в нього і віддали йому найбільше голосів серед усіх кандидатів на посаду міського голови Чернівців.

А далі відбулися дивовижні речі: ті, що завжди були запеклими ворогами в політичному просторі,  почали відверто єднатися в бажанні «очорнити» та вилити бруд на Клічука. «Кишенькові» ЗМІ, які належать Василю Продану і Максиму Бурбаку,  дружно й одностайно підтримують Віталія Михайлішина та розкручують у соцмережах замовні матеріали з фейковою й маніпулятивною  інформацією про Романа Клічука. В середньому, на один замовний пост вони витрачають до 600 доларів.

 Чому так агресивно?

БО ВСЕ ВИГЛЯДАЄ ТАК, ЩО КЛІЧУК СПРАВДІ ПЕРЕМОЖЕ ЦЬОГО РАЗУ,  А ЦЕ ЗНАЧИТЬ, ЩО ПЕРЕКРИЮТЬСЯ ВИХОДИ ДО БЮДЖЕТУ І ТЕПЕР «ДЕРИБАНИТИ» КОШТИ МІСТА СТАНЕ В РАЗИ ВАЖЧЕ.

Та крім цього, варто відмітити також і довгий підрахунок голосів територіальною виборчою комісією, яка змушена була витрачати левову частку робочих годин на розгляд різних заяв і звернень, які безнадійно затягували процес.  Наприклад, виступи представників місцевого осередку партії «За майбутнє». Вони буцімто воюють за те, щоб правильно рахували голоси, бо вірять у свої 5% прохідних, проте насправді там просто є кілька представників місцевого криміналітету, і керуються вони зовсім іншою метою.  Мова про братів Загурських, які разом із Василем Проданом намагаються відволікти увагу громадськості від реалізації своїх інтересів. Ще в буремні 90-ті вони часто «працювали» із олігархом Фірташем і всім зрозуміло, які методи тоді використовувались.

І допоки місто очікує офіційних результатів першого туру, опоненти Клічука перебувають у роздумах: який би ще «чорний» інфопривід придумати. 

Натомість сам Роман впродовж усієї своєї кампанії діяв і діє прозоро та відкрито. Його регулярні зустрічі із мешканцями, запуск сайту з конкретною й дієвою програмою виведення міста з кризи, прямі ефіри в соцмережах спонукають містян задуматися: а чи хочуть вони продовження такого життя, як зараз? Усі вже бачили Михайлішина та Продана при владі й знають ціну їхньому «господарюванню»: всі щодня їздять на роботу розбитими дорогами і часто сидять вдома без води чи світла…

То, можливо, замість того, щоб думати про чим швидший переїзд у якесь комфортніше сусіднє місто, варто за кілька тижнів усе ж таки прийти на виборчу дільницю і обрати краще життя в рідних Чернівцях?

Що переможе в нашому місті – здоровий глузд і бездоганна репутація успішного управлінця чи все ж таки кримінал і «шкурняки», – побачимо вже зовсім скоро.

Читайте також:До Чернівців прибули представники ЦВК контролювати перерахунок голосів

У секретаря Чернівецької ТВК підтвердили коронавірус

Антикор

#вибори #Чернівці #перегони
Оголошення
live comments feed...