• Головна
  • "Я можу вивести місто з кризи": Роман Клічук в одній із соцмереж поспілкувався з чернівчанами
Місцеві вибори
19:11, 11 листопада 2020 р.
Надійне джерело

"Я можу вивести місто з кризи": Роман Клічук в одній із соцмереж поспілкувався з чернівчанами

Місцеві вибори
"Я можу вивести місто з кризи": Роман Клічук в одній із соцмереж поспілкувався з чернівчанами

Роман Клічук, кандидат на пост мера в Чернівцях, в одній із соцмереж відповів на питання чернівчан щодо шляхів розвитку  міста в майбутньому, якщо ж, звичайно, йому вдастся посісти крісло мера.Людей цікавило майбутнє Калинівського ринку, нашого міста загалом, а також реакція Романа на фейкові, провокативні наклепи у медіапросторі.  Про що саме розповідав кандидат, читайте далі в матеріалі, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: У Чернівцях знову 90-ті? Виборчі перегони все більше набирають обертів

Зокрема, на питання “Що чекає на Калинівський ринок у майбутньому” Роман Клічук заявив:

-       Ніхто Калинку закривати не буде. На сьогоднішній день це найбільше підприємство в Чернівцях. На Калинці працюють 15 тис. людей. Тому ніхто її не буде закривати - це я Вам обіцяю. Навпаки: ми плануємо вкладати гроші в Калинівський ринок і робити його значно кращим. Тому що влада до цього робила все, щоб його знищити.

Окрім того, глядачі не оминули увагою нещодавні фейкові вкиди та поцікавились, що Роман про це думає та чи планує відповідати на брудні закиди?

-       Я не хочу опускатися до їхнього рівня, тому ми і надалі будемо вести таку адекватну  кампанію, яку ми вели до цього часу.

Як будете боротися з мафією, яка гнобить місто вже роками?

-       Планую боротися жорстко. Зроблю все можливе, щоб мафія перестала правити містом, тому що всі від цього вже втомились.

В ході активного спілкування з аудиторією у понад 1300 глядачів, Роман Клічук також розповів, чому пішов у мери, що планує робити з бізнесом, та нагадав, що є лідером платників податків серед приватного бізнесу міста.

-       Я не прагну влади взагалі. Я такий самий, як Ви, і хочу жити в нормальному місті. Просто я взяв відповідальність на себе, знаю, що зможу зробити місто успішним, і тому погодився на те, щоб партія висунула мою кандидатуру на посаду мера. Точно не заради грошей.  У мене є управлінський досвід, і я можу вивести місто з кризи. Взагалі мер міста - це більше антикризовий менеджер, аніж політик.

Чому стільки питань про податки? Якщо реально не платите, то так і скажіть.

-       Податки плачу і плачу багато. За попередній рік ми як платники податків були на 4 місці в області. З усіх суто чернівецьких підприємств - на першому місці. В інших областях приватні фірми, які займаються торгівлею, не входять навіть в 20-ку, тому я пишаюсь тим, що ми платимо багато, а будемо платити ще більше. З минулого року ми почали працювати на території Хмельницької та Івано-Франківської областей.  Ходять чутки, що ми зареєстровані у Львові і податки сплачуємо нібито там. Але наша фірма зареєстрована в Чернівцях, тому своїми податками ми наповнюємо бюджет саме Чернівців.

Як Ви будете вести бізнес, якщо станете мером ?

-       Якщо я стану мером міста Чернівців, то залишу свій бізнес. Я залишу його на топ-менеджерів, які є найдосвідченішими та найкращими у своїй справі. Тому я спокійно залишу компанію на них.

Також Роман Клічук зауважив, що

-       зневіра - це найгірше, що може трапитись із людською спільнотою. Все одно потрібно комусь довіряти. Без віри не буде змін. Альтернатива Є. 

 Читайте також:До Чернівців прибули представники ЦВК контролювати перерахунок голосів

У секретаря Чернівецької ТВК підтвердили коронавірус

#Роман Клічук #кандидат #відповіді на питання #місцеві вибори
Оголошення
live comments feed...