• Головна
  • "Єдина Альтернатива" у Чернівцях представила обраних депутатів та поділилася планами
Прес-конференція
16:56, 14 листопада 2020 р.
Надійне джерело

"Єдина Альтернатива" у Чернівцях представила обраних депутатів та поділилася планами

Прес-конференція
"Єдина Альтернатива" у Чернівцях представила обраних депутатів та поділилася планами

Сьогодні, 14 листопада відбулася прес-конференція команди "Єдина Альтернатива", на якій були представлені обрані депутати до міської ради Чернівців, пише 0372.ua.

Нагадуємо, що раніше ми також писали: У Чернівцях міська ТВК оголосила депутатів нового складу міської ради

На прес-конференції представники партії подякували виборцям за довіру та розповіли про свої плани.

Нагадуємо, що за результатами місцевих виборів, найбільшу підтримку чернівчан здобула саме партія "Єдина Альтернатива" і 11 її представників ввійдуть до складу міської ради: Клічук Роман; Радчук Валентина; Абрам’юк Галина; Прокоп Тарас; Білоус Дмитро; Зазуляк Василь; Білоскурський Руслан; Кирилюк Марина; Наталія Калмикова; Сергій Гринюк; Наталія Дембіцька.

На прес-конфеенції представники партії розповіли про свої плани і болі та подякували виборцям. Вони також закликали всіх чернівчан 29 листопада прийти на вибори та підтримати Романа Клічука. 

Депутатка Марина Кирилюк зазначила, що місто потребує розвитку, Чернівцям потрібно доганяти інших. Команда Альтернативи довгий час вивчала місто зсередини, розмірковувала що можна зробити з наявним бюджетом та як вирішити проблеми, після чого розробила свою програму. "Єдина Альтернатива" довгий час збирала небайдужих людей, яких зараз тисячі в громадському русі. Лідер партії Роман Клічук також був обраний як людина, яка має всі можливості та досвід для розвитку міста. 

Депутатка також зазначила, що у Чернівцях, на жаль, є "забуті" райони, як от Роша, де немає водопостачання, не їздить транспорт і відсутні нормальні дороги. 

" - Я обіцяю докласти всіх зусиль для того, щоб у Чернівцях люди однаково щасливо жили як на Проспекті, так і на Роші"

Руслан Білоскурський також подякував виборцям за активність та підтримку і зазначив, що як декан економічного факультету ЧНУ, він буде всяко сприяти розвитку молоді міста та заохочувати молодих людей не втікати за кордон чи в інші міста України, а реалізовувати себе і свої проєкти в Чернівцях.

Новообраний депутат Сергій Гринюк зазначив, що був вражений наскільки багато у Чернівцях хороших та небайдужих людей, які готові об'єднуватися заради розвитку міста. Він також додав, що варто в першу чергу відокремити політику від господарювання, адже часто непрофесійні політики стають головами комунальних підприємств. Це неправильно, на них не має впливати зміна влади і керувати такими підприємствами мають професіонали. Пан Сергій зазначив, що людей також дуже турбує те, що у місті будуються нові висотки, але при  цьому немає нормальних майданчиків для відпочинку з дітьми і просто немає куди піти. 

Представник партії Василь Зазуляк зазначив, що і за короткий час можна побачити, що керувати містом можна по-іншому і всі ми маємо разом змінити хід історії. 

У Чернівцях також є багато проблем із скверами та парками, які не облаштовані для людей. Дуже важко людям з інвалідністю кудись дітатися, тому потрібно подбати про те, щоб громадським транспортом могли користуватися усі.

Змін потребує і освіта, яка має бути доступною та якісною. Особливо доступною повинна бути інклюзія, щоб здобути освіту мали змогу всі. Варто також подбати і про наших захисників, які повертаються з війни, щоб вони мали простір де можна зібратися та отримати допомогу у вирішенні проблем.

"- Нас багато хто вітає. Але вітати можна буде лише тоді, як ми зможемо щось зробити. Щоб місто йшло вперед, нам треба згуртувати ті сили, які хочуть працювати на розвиток," - зазначає Тарас Прокоп.

На запитання про гарантії від партії, представники відповіли, що до процесу розвитку міста мають долучатися усі його жителі та контролювати всі дії депутатів. 

Стосовно співраці з іншими політичними силами у міській раді, в "Єдиній Альтернативі" зазначили, що поки не розглядають лише "Команду Михайлішина", а вже частково спілкуються з "Пропозицією". 

Загалом депутати також закликали чернівчан долучатися до громадского руху, який уже має значну підтримку та обов'язково прийти на вибори 29 листопада і підтримати "Єдину Альтернативу" та Романа Клічука.

Читайте також: Сотні підприємців у Чернівцях перекрили дорогу через "карантин вихідного дня"

На Буковині оголошено ще одного мера

#Єдина Альтернатива #депутати до міської ради Чернівців #плани та цілі партії
Оголошення
live comments feed...