• Головна
  • Близько 30% дітей, що звертаються на гарячу лінію, потерпають від жорстокого поводження
насильство щодо дітей
16:10, 19 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Близько 30% дітей, що звертаються на гарячу лінію, потерпають від жорстокого поводження

насильство щодо дітей
насильство та булінг / фото з відкритих джерел

насильство та булінг / фото з відкритих джерел

Приблизно 30% дітей,  які цього року звернулися на Національну дитячу лінію, говорили про насильство і жорстоке поводження, 15% - про булінг, пише 0372.ua.

15% дітей телефонували з приводу булінгу, фото з відкритих джерел

15% дітей телефонували з приводу булінгу, фото з відкритих джерел

Про це урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко повідомила під час онлайн-конференції на тему: "Запровадження комплексної сексуальної освіти і принципів гендерної рівності: перспективи в Україні 21-го століття", передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Нагадуємо, ми писали раніше: "Полуничка" у вільному доступі: буковинцю загрожує до п'яти років за розповсюдження порно

Вона зазначила, що протягом 9 місяців 2020 року на Національну дитячу гарячу телефонну лінію, яка працює на базі правозахисного центру "Ла Страда-Україна", звернулося 57 тисяч дітей. За словами Левченко, це безпрецедентна кількість звернень.

Вона повідомила, що майже 5% звернень (приблизно 3 тисячі) стосувалися питань сексуальної освіти. 15% дітей телефонували з приводу булінгу, майже 30% - насильства і жорстокого поводження, додала вона.

Левченко вважає, що основою таких негативних тенденцій є стереотипи, дискримінація, гендерно обумовлене насильство. Урядова уповноважена переконана в необхідності впровадження сексуальних і гендерних освітніх програм, зокрема і в школах.

Вона нагадала про наступ на права жінок у Польщі, зокрема заборону абортів, численні спроби українських парламентаріїв обмежити права жінок.

За словами Левченко, це є "дуже серйозними сигналами для того, щоб знаходити дійсно ефективні методи впровадження освітніх програм".

"Бо сексуальна освіта - це не тільки освіта дітей, а й освіта дорослих, тому що, навчаючи дорослих, ми не зможемо перенести ці знання дітям", - додала вона.

В Україні 19 січня набув чинності закон Про протидію булінгу. Відтепер штраф за булінг - 850-1700 грн або громадські роботи на 20-40 годин.

Раніше в одній з одеських шкіл вчителька малювання накинулася на україномовну дитину за те, що та забула альбом і відповіла педагогу українською.

У ліцеї №3 міста Кілія десятикласник відпросився з уроку, вийшов у коридор третього поверху, сів на лавочку і полоснув себе ножем по горлу. Йому надали першу допомогу і госпіталізували. За попередньою інформацією, причиною такого вчинку неповнолітнього стало упереджене ставлення до нього з боку педагога.

Читайте такожПоліцейського із Чернівців підозрюють у побитті ветеранів АТО

Парламентарі пояснили чому школи та дитсадки не закривають на карантин

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#насильство #діти #жорстоке поводження #гаряча лінія #булінг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...