• Головна
  • Лічильники, які самі передають дані свого обліку: в яких будинках Чернівців вже встановлено
Встановлення лічильників
11:22, 24 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Лічильники, які самі передають дані свого обліку: в яких будинках Чернівців вже встановлено

Встановлення лічильників
Лічильники, які самі передають дані свого обліку: в яких будинках Чернівців вже встановлено

У Чернівцях цього року безкоштовно вже встановлено більше тисячі приладів обліку із дистанційним модулем зчитування. Замість старих електролічильників чернівчани отримали нові сучасні прилади обліку, які допоможуть споживачам заощадити та уникнути перевантаження в електромережі домогосподарства. Про це повідомляє АТ "Чернівціобленерго", пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали:У Чернівцях усі працівники інспекції з паркування захворіли на коронавірус

Містяни вже отримали нові «розумні» лічильники за такими адресами:

 *вул. Вижницька, 8Б-20А, 11А-Б, 13, 15-35; тупік Вижницький, 2, 3, 5; вул. Грузинська, 1-7,2-12; Глибоцька, 1Г-В, 2-12; пров. Глибоцький, 1-9, 2-18; вул. Кельменецька, 7-17; Межибрідська, 1-19, 2-12; пров. Межибрідський, 1-21, 2-14; вул. Сонячна, 1-13, 2-26, 28; Перекопська, 11,12, 18А; Горіхівська, 19-23В, 46-50; Квіткова, 1-15, 2-12; Моторна – уся; Шишківська, 1,3, 12; Замостянська – уся; Вашківська, 2Д-В, 4.

Варто зазначити, що прилади обліку з PLC-модулем для дистанційного зчитування даних, - тобто «розумні» лічильники - прості в обслуговуванні і вигідні не лише для Обленерго, а й для споживачів. Адже ці лічильники самі передають дані свого обліку. Тобто, у випадку, якщо споживач забув зафіксувати чи повідомити покази свого лічильника станом на кінець розрахункового місяця, цю функцію виконає пристрій. Більше того, за запитом оператора зазирнути у табло обліку такого лічильника можна будь-якого дня місяця. Це позбавляє контролера здійснювати щомісячний контроль за споживанням абонента і наглядати за роботою цього обладнання, а у випадку будь-яких запитань споживача щодо споживання електроенергії у власному домогосподарстві, працівники компанії зможуть надати фахову відповідь завдяки дистанційному обліку. Крім того, у споживача є перевага: менше оплачувати за використану електроенергію без зменшення споживання за рахунок переходу на зонне споживання, тобто день/ніч, при якому вночі електрика коштує вдвічі дешевше.

До кінця року «розумні» лічильники будуть встановлені у Чернівцях ще за такими адресами:

*вул. Ткачука, 1,2-42, 44, 46; пров. Ткачука, 1-7, 7А, 2-12, 11-21, 14-26; вул. Річна, 1-21, 4-12; пров. Річний, 2-10,1-25, 12-40; вул. Січова, 1-9, 2-32; вул. Межиріченська, 2-16, 1-7.

Аналогічна робота зі встановлення лічильників здійснюється по всіх районах області у доступні для контролера місця, а саме – виніс приладів на фасад (або опору).  Це покращить якість обслуговування споживачів електроенергії та мінімізує контакти мешканців з контролерами.

Відтак, працівники Обленерго просять громадян краю не перешкоджати і надавати доступ до електролічильників у домогосподарствах для здійснення монтажних робіт.

Звертаємо увагу, що енергетики працюють з ретельним дотриманням усіх карантинних обмежень. А нові автоматизовані системи обліку, які впроваджує Обленерго у Чернівецькій області, успішно працюють в енергосистемах багатьох країн Європи, сприяють зниженню втрат електроенергії у мережах, покращують точність обліку та забезпечують балансування обсягів електричної енергії.

Читайте також:  Депутати оскаржили у Конституційному суді карантин вихідного дня

Мер Івано-Франківська закликав чернівчан свідомо проголосувати на місцевих виборах (ВІДЕО)

#лічильники #встановлення #Чернівці
Оголошення
live comments feed...