• Головна
  • На Буковині зареєстрували більше трьох тисяч звернень щодо вчинення домашнього насильства
Боротьба з насильством
12:37, 25 листопада 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині зареєстрували більше трьох тисяч звернень щодо вчинення домашнього насильства

Боротьба з насильством
На Буковині зареєстрували більше трьох тисяч  звернень щодо вчинення домашнього насильства

3436 звернень щодо вчинення домашнього насильства зафіксували у Чернівецькій області лише за десять місяців цього року. А є ще тисячі замовчених історій. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Мовний скандал: в одеському трамваї пасажирам не сподобалося, що жінка говорить українською

"16 днів проти насильства" міжнародна акція, яка стартує сьогодні, 25 листопада, у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

До акції, яка покликана розірвати коло страждань та привернути увагу до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, долучається Чернівецька область та вся Україна.

Адже від насильства у сім`ї  потерпають тисячі жінок.

За оцінками дослідження Фонду народонаселення ООН в Україні, ця цифра сягає понад 1,8 млн щорічно.

Співробітники поліції спільно з представниками інших служб і відомств, які протидіють домашньому насильству, підготували низку тематичних інформаційних матеріалів, щоб сформувати в населення нетерпиме ставлення до насильства.

Загалом від початку 2020 року поліцейські зареєстрували на території Чернівецької області майже 4 тисячі звернень щодо проявів домашнього насильства. За 3625 випадками правоохоронці склали на порушників адміністративні протоколи, ще за 88 – розпочали кримінальні провадження.

Втім, лише 10-15% жертв насильства звертаються по допомогу. Решта – залишаються зі своєю проблемою наодинці. Саме тому поліцейські закликають громадян не замовчувати факти насильницьких дій, проявів торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми та гендерного насильства.

Співробітники поліції наголошують: якщо ви стали жертвою чи свідком вчинення насильства – звертайтеся по допомогу, захист і підтримку за номером спецлінії «102».

Читайте також:У Чернівцях за добу - понад дві сотні заражених COVID-19

Науковці довели, що обмеження кількості людей у приміщеннях зменшує ризики інфікування COVID-19

#насильство #протидія #акція
Оголошення
live comments feed...